Asistentka manažmentu

KANGEN s. r. o.

Miesto práce
Vajnorská 105, Bratislava
Termín nástupu
01.08.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce asistentky bude:
- administratívna podpora obchodu a manažmentu vrátane vystavovania a spracovania objednávok
- samostatná denná komunikácia v slovenskom a v anglickom jazyku slovom i písmom
- denný reporting manažmentu
- starostlivosť o chod a vzhľad showroomu vrátane obsluhy návštevníkov
- spracovanie a evidencia došlej a odoslanej pošty
- evidencia hotovostných príjmov a výdajov
- reprezentácia na akciách a podujatiach
- tvorba a zverejňovanie príspevkov na https://www.facebook.com/www.kangenvoda.sk/
- prezentácie zdravotných benefitov KANGEN WATER pre budúcich majiteľov prístrojov
- práca s pokladňou
- práca s CRM vrátane skladového hospodástva
- plnenie úloh zadaných manažmentom spoločnosti

- Zaujímavá a rôznorodá práca vo veľmi príjemnom prostredí
- Zodpovedajúce platové ohodnotenie s potenciálom rastu
- Dynamické pracovné prostredie
- Príjemný menší kolektív
- Možnosť využívať jazykové znalosti
- Špeciálny pitný režim s KANGEN WATER

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

KANGEN s.r.o. je výhradný distribútor prístrojov na výrobu Kangen vody od japonskej spoločnosti Enagic, úspešne pôsobiacej celosvetovo s obrovským potenciálom rastu na európskom a slovenskom trhu. V súčasnosti je spoločnosť Enagic vo svete považovaná za lídra v oblasti výroby medicínskych prístrojov na prípravu výnimočnej KANGEN vody, a to najmä pre vysokú kvalitu svojich produktov a rýchly nárast počtu spokojných zákazníkov. CHANGE YOUR WATER, CHANGE YOUR LIFE!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

administratíva, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- Zodpovednosť, dôslednosť a spoľahlivosť
- Komunikatívnosť a príjemné nekonfliktné
prozákaznícke vystupovanie
- Aktívna znalosť anglického jazyka (slovom aj písmom)
-Samostatnosť
- Základné prezentačné zručnosti s potenciálom ich ďalšieho rozvoja
- Aktívny prístup k riešeniu problémov
- Vysoké pracovné nasadenie a efektívnosť
- Výhodou je znalosť maďarského, nemeckého, ruského a bulharského jazyka

KANGEN s.r.o. je výhradným distribútorom ionizačných prístrojov na výrobu živej Kangen vody od úspešnej japonskej spoločnosti Enagic, V súčasnosti sme pridali do portfólia nové produkty, ktorými sú ionizačné čističky vzduchu, ako aj 100% bio rozložiteľné a kompostovateľné obaly vyrobené na báze zeleninových škrobov. Ochrana zdravia a životného prostredia je pre nás prioritou.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3120790  Dátum zverejnenia: 3.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou