Mzdový účtovník - stála štátna služba

Kancelária Ústavného súdu Slovenskej republiky

Miesto práce
Hlavná 110, Košice
Termín nástupu
01.05.2016
Mzdové podmienky (brutto)
podľa zákona č. 38/1993 Z.z.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komplexné zabezpečovanie činnosti v mzdovej oblasti – sudcov Ústavného súdu SR, štátnych zamestnancov, zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.
- Vedenie mzdovej agendy sudcov Ústavného súdu SR, štátnych zamestnancov, zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme, zamestnancov vykonávajúcich práce na základe dohôd o pracovnej činnosti a dohôd o vykonaní práce.
- Spracovávanie analýz čerpania mzdových prostriedkov pre návrh rozpočtu a návrh záverečného účtu za rozpočtovú kapitolu Kancelárie Ústavného súdu SR a ďalšie.

Žiadosti o zaradenie do výberu spolu s požadovanými dokladmi zaslať do 18. 2. 2016 na adresu: Kancelária Ústavného súdu Slovenskej republiky, Hlavná 110, 042 65 Košice, s označením „Výber č. 1/2016“.

Zoznam požadovaných dokladov:
- kópia dokladu o ukončenom vzdelaní
- profesijný životopis
- čestné prehlásenie o bezúhonnosti
- čestné prehlásenie o pravdivosti uvádzaných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

2

- znalosť platnej legislatívy v oblasti mzdového účtovníctva
- ovládanie mzdového programu SOFTIP
- samostatnosť, dôslednosť, flexibilita
- výhodou je prax v rozpočtovej organizácii

Kancelária Ústavného súdu SR (ďalej len "kancelária") je právnická osoba a plní úlohy spojené s organizačným, personálnym, ekonomickým, administratívnym a technickým zabezpečením činnosti Ústavného súdu Slovenskej republiky. Postavenie a úlohy kancelárie upravuje zákon Národnej rady Slovenskej republiky č. 314/2018 Z. z. o Ústavnom súde Slovenskej republiky a o zmene a doplnení niektorých zákonov v § 29, § 30. Štátnozamestnanecké vzťahy štátnych zamestnancov v Kancelárii sa riadia ustanoveniami zákona č. 55/2017 Z. z. o štátnej službe a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Zamestnanecké vzťahy zamestnancov v Kancelárii sa riadia zákonom č. 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov a zákonom č. 311/2001 Z. z. Zákonníkom práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2430402  Dátum zverejnenia: 10.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa zákona č. 38/1993 Z.z.