Referent hospodárskej správy

Kancelária Ústavného súdu Slovenskej republiky

Miesto práce
Mäsiarska 59, 042 65 Košice, Košice
Termín nástupu
01.01.2015
400 - 551.50 EUR/mesiac, Zamestnanec bude ohodnotený na základe zákona č. 553/2003 Z.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predpríprava a plánovanie verejných obstarávaní v spolupráci s dodávateľmi a ostatnými organizačnými útvarmi inštitúcie;
- príprava zadávania jednotlivých zákaziek;
- komplexná realizácia zadávania zákaziek (uskutočňovanie celého procesu VO) vrátane elektronického trhoviska;
- vyhotovovanie potrebnej dokumentácie z procesu;
- vybavovanie agendy týkajúcej sa revíznych postupov vo verejnom obstarávaní;
- sledovanie termínov a zákonných povinností vo verejnom obstarávaní,
- zodpovednosť za dodržiavanie postupov a termínov stanovených zákonom o verejnom obstarávaní a ďalšími predpismi,
- vedenie objednávkového systému a centrálneho registra zmlúv inštitúcie.

Osobný príplatok

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu predložte v slovenskom jazyku:
- Žiadosť
-Životopis
-Dokumenty preukazujúce splnenie požadovanej praxe (napr. Oznámenia z vestníkov, kde sa uvádza kontaktná osoba záujemcu. List s popisom Vašich konkrétnych skúseností s verejným obstarávaním. Potvrdenú referenciu, príp. ďalšie. Pri referencii uvádzajte aj telefonický kontakt z dôvodu overenia referencií.)
-Prehlásenie o bezúhonnosti (Výpis z registra trestov bude predkladať iba úspešný uchádzač).

Žiadosti s prílohami zasielajte poštou alebo doručte osobne najneskôr do 10.12.2014 na korešpondenčnú adresu:
Osobný úrad
Mäsiarska 59
042 65 Košice
Na obálku napíšte text „výberové konanie - referent HS“.

Pri veľkom množstve uchádzačov budeme za účelom pohovoru kontaktovať len tých, ktorí spĺňajú kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

-znalosť problematiky elektronického trhoviska výhodou
- schopnosť pracovať samostatne
- odborná vedomosť a praktická skúsenosť pri všetkých častiach verejného obstarávanie (podklady, proces, zmluvy, opis predmetu)
- ochota učiť sa nové veci
- samostatnosť
- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- aktívny a pozitívny prístup k práci
- schopnosť zvládať stresové situácie
- komunikačné a prezentačné zručnosti

Kancelária Ústavného súdu SR (ďalej len "kancelária") je právnická osoba a plní úlohy spojené s organizačným, personálnym, ekonomickým, administratívnym a technickým zabezpečením činnosti Ústavného súdu Slovenskej republiky. Postavenie a úlohy kancelárie upravuje zákon Národnej rady Slovenskej republiky č. 314/2018 Z. z. o Ústavnom súde Slovenskej republiky a o zmene a doplnení niektorých zákonov v § 29, § 30. Štátnozamestnanecké vzťahy štátnych zamestnancov v Kancelárii sa riadia ustanoveniami zákona č. 55/2017 Z. z. o štátnej službe a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Zamestnanecké vzťahy zamestnancov v Kancelárii sa riadia zákonom č. 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov a zákonom č. 311/2001 Z. z. Zákonníkom práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1941532  Dátum zverejnenia: 27.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 400 - 551.50 EUR/mesiac, Zamestnanec bude ohodnotený na základe zákona č. 553/2003 Z.