Strážnik

Kancelária Národnej rady Slovenskej republiky

Miesto práce
Námestie A. Dubčeka 1, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
716,5 - 931 EUR/mesiacPre danú pracovnú pozíciu je stanovená platová trieda 2, čo predstavuje mzdu vo výške 716,50 až 931,00 EUR/mesiac, pričom platová tarifa je stanovená podľa § 4 ods. 7 zákona č. 553/2003 Z. z. a zákona č. 318/2018 Z. z., ktorým sa dopĺňa zákon č. 553/2003 Z. z. a zákon č. 350/1996 Z. z., a na základe počtu rokov praxe. K mzde vo výške od 716,50 EUR/mesiac prináleží aj osobný príplatok podľa § 10 zákona č. 553/2003 Z. z.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1) plnenie úloh strážnika pri ochrane objektov, zabezpečovaní režimových opatrení vstupu osôb do chránených priestorov a vjazdu a parkovania vozidiel v súlade s internými smernicami pre výkon služby strážnikov a informátorov príslušného útvaru Kancelárie NR SR a podľa pokynov nadriadených,
2) výdaj, evidencia a ukladanie kľúčov od kancelárií a priestorov v budovách NR SR a Bratislavského hradu,
3) obsluha elektronického zabezpečovacieho systému, elektronického protipožiarneho systému a kamerového systému,
4) otváranie a zatváranie vstupných brán do areálu Bratislavského hradu a reprezentačných priestorov Bratislavského hradu podľa platného harmonogramu alebo pokynov nadriadeného,
5) vykonávanie obchôdzok v areáli Bratislavského hradu v súlade s internými smernicami pre výkon služby strážnikov a informátorov príslušného útvaru Kancelárie NR SR,
6) vykonávanie poriadkovej služby v čase konania akcií v priestoroch areálu Bratislavského hradu,
7) vykonávanie ochrany chránených priestorov a objektov Kancelárie NR SR,
8) plnenie ďalších úloh vyplývajúcich z vnútorného predpisu, ktoré sú rozpracované v interných smerniciach pre výkon služby strážnikov a informátorov príslušného útvaru Kancelárie NR SR,
9) plnenie úloh v prípade vzniku krízových situácií a mimoriadnych udalostí, ktoré sú rozpracované v interných smerniciach pre výkon služby strážnikov a informátorov príslušného útvaru Kancelárie NR SR.

- stravovanie vo vlastnej jedálni,
- vlastné účelové (rekreačné) zariadenie za zamestnanecké zvýhodnené ceny,
- týždeň dovolenky nad zákonný rámec,
- príspevok na rekreáciu, príspevok na športovú činnosť dieťaťa, vianočný príspevok,
- ostatné sociálne výhody vyplývajúce z uzatvorenej kolektívnej zmluvy.

Žiadame o zaslanie profesijného štruktúrovaného životopisu výlučne v slovenskom jazyku buď elektronicky (kliknutím na tlačidlo "Poslať spoločnosti životopis") alebo poštou na adresu: Kancelária NR SR, Osobný úrad, Nám. Alexandra Dubčeka 1, 812 80 Bratislava.

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem a zároveň oznamujeme, že budeme kontaktovať iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

- komunikatívnosť,
- používateľské ovládanie PC,
- znalosť smerníc pre výkon strážnej služby,
- znalosť obsluhy elektronického zabezpečovacieho systému a elektronického protipožiarneho systému.

Kancelária NR SR je služobný úrad zriadený podľa zákona č. 350/1996 Z. z. o rokovacom poriadku NR SR.
Kancelária NR SR je štátna rozpočtová organizácia.
ID: 4415886  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 716,5 EUR/mesiac