Technik

Kancelária Národnej rady Slovenskej republiky

Účelové zariadenie Kancelárie NR SR, Častá, Papiernička, okres Pezinok
Termín nástupu
01.04.2017
Mzdové podmienky (brutto)
informácie pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

AUTODOPRAVA: zabezpečovanie servisu a opráv automobilov, strojov, mechanizmov a zariadení, vedenie evidencie prevádzky a spotreby , vedenie denníka dispečera
BAZÉNY: odbery vzoriek, zásobovanie chemikáliami, opravy a servis zariadení bazénovej technológie
BOZP: vstupné školenia novoprijatých zamestnancov , evidencia a plánovanie odborných spôsobilostí zamestnancov; zabezpečovanie odborných prehliadok, odborných kontrol, opravy vyhradených zariadení; zabezpečovanie pravidelných kontrol vyplývajúcich z právnych predpisov – komíny, hasiace prístroje, požiarne hydranty, EPS, EZS, regulačná stanica plynu, vybavenie kotolne
ČISTENIE A VYPÚŠŤANIE ODPADOVÝCH VÔD: odber predpísaných vzoriek, kontrola množstiev a kvality vypúšťanej vody; zabezpečovanie opráv a údržby ČOV
EKONOMIKA: kontrola, likvidácia a archivácia došlých faktúr, podklady pre fakturáciu
EMISIE: spravovanie údajov o emisiách, vypĺňanie tlačív NEIS a ich odosielanie na OÚ ŽP
ENERGETIKA: vypracovávanie podkladov pre zmluvy na odbery, evidencia čerpania energií
NÁKUPY: nákup strojov, zariadení, materiálu
OPRAVY A UDRŽBA: zabezpečovanie dodávateľských opráv strojov, zariadení, objektov
POŽIARNA OCHRANA: vykonávanie vstupných školení novoprijatých zamestnancov, kontroly PO spolu s technikom PO
ÚDRŽBA: spracovávanie mesačnej dochádzky zamestnancov údržby; odborná spolupráca s vedúcim údržby pri plánovaní opráv a údržby objektov a zariadení vlastnými pracovníkmi

v zmysle Kolektívnej zmluvy, výmera dovolenky je zvýšená o jeden týždeň

uchádzači predložia životopis s vypracovaným podrobným priebehom zamestnania do mailu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vysokoškolské vzdelanie technického zamerania

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

10

Preukaz odbornej spôsobilosti na vybrané činnosti vo výstavbe, rozsah - pozemné stavby.
znalosť a dodržiavanie zákonov: 364/2004 o vodách, 137/2010 o ovzduší, 387/2015 cestný zákon, 431/2004 o meteorológii, 314/2001 o ochrane pred požiarmi, 251/2012 o energetike, 79/2015 o odpadoch
znalosť a dodržiavanie vyhlášok: MPSVaR SR 508/2009 - vyhradené technické zariadenia, MV SR 401/2007 - komíny a tepelné spotrebiče, MV SR 719/2002 - hasiace prístroje, MV SR 699/2004 - požiarne hydranty, MV SR 726/2002 - elektrická požiarna signalizácia, MZ SR 308/2012 - bazénové vody, NV SR 755/2004- spoplatňovanie vypúšťania odpadových vôd, NV SR 496/2010 - požiadavky na vodu určenú pre ľudskú spotrebu + viaceré záväzné STN a EN a iné predpisy.

Kancelária NR SR je služobný úrad zriadený podľa zákona č. 350/1996 Z. z. o rokovacom poriadku NR SR.
Kancelária NR SR je štátna rozpočtová organizácia.
ID: 2601478  Dátum zverejnenia: 13.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: informácie pri osobnom pohovore