Mechanik klimatizačných zariadení

Kancelária Národnej rady Slovenskej republiky

Kancelária Národnej rady SR, Námestie Alexandra Dubčeka 1, 812 80 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.06.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrola činnosti centrálneho regulačného systému, opravy, nastavovanie hodnôt zložitých regulačných odvodov, diaľkové meranie, registrácia ovládacích centier a meracích ústrední vrátane uvedenia do prevádzky, komplexného odskúšania a konečného nastavenia.

podľa platnej kolektívnej zmluvy

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín výberového konania: 15.6.2016.
Vyhodnotenie výberového konania sa uskutoční v kancelárii riaditeľa odboru prevádzky a služieb.
Pracovný pomer je dobu určitú, (zastupovanie).
Životopisy posielať na e-mailovú adresu, alebo poštou na adresu:
Kancelária Národnej rady SR, Nám. A. Dubčeka 1, osobný úrad, 812 80 Bratislava,
alebo e-mail: zdeno.greš[email protected], [email protected].
Prosíme neposielať žiadne iné písomnosti okrem životopisu.
Termín na predkladanie životopisov: do 05.6.2016.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

flexibilnosť, samostatnosť, dôslednosť

Kancelária NR SR je služobný úrad zriadený podľa zákona č. 350/1996 Z. z. o rokovacom poriadku NR SR.
Kancelária NR SR je štátna rozpočtová organizácia.
ID: 2542319  Dátum zverejnenia: 2.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou