Šéfkuchár

Kancelária Národnej rady Slovenskej republiky

Kancelária Národnej rady SR, Námestie Alexandra Dubčeka 1, 812 80 Bratislava, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
01.11.2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príprava jedál teplej a studenej kuchyne, výdaj jedál formou závodného stravovania, dodržiavanie osobnej hygieny a prevádzkovej čistoty vo výrobných priestoroch.

výhody v zmysle kolektívnej zmluvy

Predpokladaný termín výberového konania: 19.10.2015 o 10.30 hod.
Vyhodnotenie výberového konania sa uskutoční v kancelárii riaditeľa odboru prevádzky a služieb.
Pracovný pomer je na dobu určitú (zastupovanie).
Životopis a motivačný list posielať písomne (nie e-mailom) na adresu:
Kancelária Národnej rady SR, osobný úrad, Nám. A. Dubčeka 1, 812 80 Bratislava.
Prosíme neposielať žiadne iné písomnosti (kópie dokladov o vzdelaní, osvedčenia a pod.) !
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Termín na prekladanie životopis do: 18.10.2015

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Expert
Hospodárska korešpondencia - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

dobrá znalosť výroby jedál podľa noriem platných pre závodné kuchyne a spoločné stravovanie, dodržiavanie osobnej hygieny a čistoty výrobných priestorov, schopnosť teamovej práce.

Kancelária NR SR je služobný úrad zriadený podľa zákona č. 350/1996 Z. z. o rokovacom poriadku NR SR.
Kancelária NR SR je štátna rozpočtová organizácia.
ID: 2266901  Dátum zverejnenia: 30.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou