Upratovačka - 2 miesta

Kancelária Najvyššieho súdu Slovenskej republiky

Župné námestie 13, 81490 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Bratislava
Termín nástupu
01.05.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upratovacie a čistiace práce v priestoroch Najvyššieho súdu SR a Kancelárie Najvyššieho súdu SR

Uchádzač v termíne do 18.04.2017 na základe zverejnenej pracovnej ponuky doručí na adresu: Kancelária Najvyššieho súdu Slovenskej republiky, Župné nám. č. 13, 814 90 Bratislava alebo na elektronickú adresu: maria. [email protected] tieto doklady:
1) Profesijný životopis ( priebeh doterajších zamestnaní, vzdelanie, telefonický kontakt, prípadne emailovú
adresu, poštovú adresu)
2) Súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení, ktorým udelí súhlas pre Kanceláriu Najvyššieho súdu SR na spracovanie svojich osobných údajov uvedených v profesijnom životopise pre účely prijatia do zamestnania na pracovnú pozíciu upratovačky na dobu do obsadenia tohto pracovného miesta.
Odmeňovanie (plat upratovačky) sa riadi zákonom č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení a Nariadením vlády SR č. 366/2016 Z. z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Počet rokov praxe

3

Zdravotná spôsobilosť, bezúhonnosť, pracovitosť , dôslednosť a precíznosť v plnení pracovných úloh, spoľahlivosť,zodpovednosť

Kancelária Najvyššieho súdu Slovenskej republiky je štátna rozpočtová organizácia, ktorá plní úlohy spojené s odborným, organizačným, personálnym, ekonomickým, administratívnym a technickým zabezpečením činnosti Najvyššieho súdu Slovenskej republiky podľa zákona č. 757/2004 Z. z. o súdoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov alebo podľa osobitných predpisov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2990498  Dátum zverejnenia: 29.3.2017