Referent IT

Kancelária Najvyššieho správneho súdu Slovenskej republiky

Miesto práce
Trenčianska, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Od 1 400 EUR/mesiacOdmeňovanie v súlade so zákonom č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca referenta IT u nás znamená najmä:

  • prípravu pracovných staníc (PC) a inštalovaného softvéru, tlačiarní a inej kancelárskej techniky (inštalácia, diagnostika problému a podobne),
  • centrálnu správa používateľov Microsoft Active directory a Microsoft Intune,
  • výmenu tonerov a bežnú údržbu tlačových zariadení,
  • správu prístupového a kamerového systému,
  • inštaláciu štruktúrovanej kabeláže,
  • evidenciu IT majetku a administratívnu činnosť s tým spojenú,
  • poskytovanie podpory koncovým užívateľom aj telefonicky a mailom.

Ponúkame ti aj možnosť odborného rastu a zapájanie sa do zložitejších úloh IT infraštruktúry. Kancelária Najvyššieho správneho súdu Slovenskej republiky je síce rozsahom menšia organizácia, ale jedná sa prevádzkovateľa základnej služby verejnej správy, pričom všetky služby poskytuje z interných zdrojov a vlastnej IT infraštruktúry.

​Ponúkame stabilnú prácu v štátnej správe, genderovo aj vekovo rôznorodý kolektív, spravodlivé finančné ohodnotenie. V zmysle platnej kolektívnej zmluvy u nás získate:
​- týždeň dovolenky nad rámec zákona,
​- 4 sickdays a 1 voľno v deň narodenín,
​- home office po splnení podmienok,
​- priateľský kolektív,
​- športový deň,
​- kartu UpBalansea,
​- neobmedzený prístup do knižnice,
​- možnosť zúčastňovať sa na rôznych vzdelávacích aktivitách.​

Životopis a motivačný list poprosíme zaslať elektronicky, prípadne poštou na:
Osobný úrad
Trenčianska 56/A
821 09 Bratislava 3

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzdelanie s technickým zameraním

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Pokročilý
Linux OS - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pro klientsky orientované správanie a riešenie problémov,
- analytické myslenie,
- komunikatívnosť.
- proaktívny prístup,
- aktívny záujem o nové skúsenosti a vedomosti nutnosťou.

Kancelária Najvyššieho správneho súdu Slovenskej republiky je štátnou rozpočtovou organizáciou, ktorá bola zriadená zákonom č. 423/2020 Z. z. o zmene a doplnení niektorých zákonov v súvislosti s reformou súdnictva s účinnosťou od 1. januára 2021. Plní úlohy spojené s odborným, organizačným, personálnym, ekonomickým, administratívnym a technickým zabezpečením činnosti Najvyššieho správneho súdu Slovenskej republiky. Riadi ju a v jej mene vystupuje vedúci Kancelárie Najvyššieho správneho súdu Slovenskej republiky, ktorého vymenúva a odvoláva predseda Najvyššieho správneho súdu Slovenskej republiky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Miroslava Krivošíková, MBA
Tel.: +421232133310
E-mail: poslať životopis
ID: 4829089  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac