Špecialista/tka pre medzinárodné vzťahy a protokolárne záležitosti

Kancelária Najvyššieho správneho súdu Slovenskej republiky

Miesto práce
Trenčianska, Bratislava
Termín nástupu
dohodou, čo najskôr
Od 1 429 EUR/mesiac8. platová trieda - základný plat v sume 1 429,00 EUR podľa zákona č. 55/2017 Z. z. o štátnej službe a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len "zákon") a nariadenia vlády Slovenskej republiky č. 295/2022 Z. z., ktorým sa ustanovujú zvýšené platové tarify štátnych zamestnancov. Osobný príplatok bude priznaný v zmysle § 132 zákona.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou náplňou práce na pozícii špecialistu/tky pre medzinárodné vzťahy a protokolárne záležitosti bude:

  • organizačné a protokolárne zabezpečovanie zahraničných pracovných ciest predsedu, podpredsedu, sudcov Najvyššieho správneho súdu Slovenskej republiky (ďalej len „Najvyšší správny súd“) a zamestnancov Kancelárie Najvyššieho správneho súdu Slovenskej republiky (ďalej len „Kancelária“),
  • prijímanie zahraničných delegácií,
  • organizačné a protokolárne zabezpečovanie rokovaní predsedu a podpredsedu Najvyššieho správneho súdu s ústavnými činiteľmi Slovenskej republiky a ďalšími predstaviteľmi verejnej moci,
  • pripravovanie podkladov na rokovania predsedu a podpredsedu Najvyššieho správneho súdu a vedúcej Kancelárie v zahraničí a na rokovania so zahraničnými delegáciami,
  • zhromažďovanie výstupov zo zahraničných odborných konferencií a seminárov, oboznamovanie s nimi sudcov Najvyššieho správneho súdu a asistentov sudcov a organizovanie účasti sudcov a asistentov sudcov na týchto podujatiach,
  • organizačné a protokolárne zabezpečovanie odborných konferencií a seminárov, ako aj iných podujatí organizovaných na pôde Najvyššieho správneho súdu a Kancelárie,
  • zabezpečovanie spolupráce s medzinárodnými organizáciami, ktorých je Najvyšší správny súd členom,
  • zabezpečovanie spolupráce s diplomatickými misiami akreditovanými v Slovenskej republike.

Ponúkame stabilnú prácu v štátnej správe, genderovo aj vekovo rôznorodý kolektív, spravodlivé finančné ohodnotenie. V zmysle platnej kolektívnej zmluvy u nás získate týždeň dovolenky navyše, štyri dni sick days, birthday day, flexibilnú pracovnú dobu, možnosť dochádzať do práce na bicykli a mnoho ďalšieho. Ak hľadáte okrem práce aj miesto, kde budete radi tráviť čas a máte chuť podieľať sa na budovaní našej organizácie, u nás to nájdete.

Profesijný štruktúrovaný životopis a motivačný list môže uchádzač zaslať v elektronickej podobe alebo poštou na adresu: Kancelária Najvyššieho správneho súdu Slovenskej republiky, osobný úrad, Trenčianska 56/A, 821 09 Bratislava 3.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

medzinárodné vzťahy a protokol alebo/aj právnické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- samostatnosť, svedomitosť a spoľahlivosť, adaptabilita a flexibilita, schopnosť pracovať pod tlakom, schopnosť pracovať v kolektíve, diskrétnosť, rozhodovacia schopnosť, komunikačné zručnosti.

Kancelária Najvyššieho správneho súdu Slovenskej republiky je štátnou rozpočtovou organizáciou, ktorá bola zriadená zákonom č. 423/2020 Z. z. o zmene a doplnení niektorých zákonov v súvislosti s reformou súdnictva s účinnosťou od 1. januára 2021. Plní úlohy spojené s odborným, organizačným, personálnym, ekonomickým, administratívnym a technickým zabezpečením činnosti Najvyššieho správneho súdu Slovenskej republiky. Riadi ju a v jej mene vystupuje vedúci Kancelárie Najvyššieho správneho súdu Slovenskej republiky, ktorého vymenúva a odvoláva predseda Najvyššieho správneho súdu Slovenskej republiky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Miroslava Krivošíková, MBA
Tel.: +421232133310
E-mail: poslať životopis
ID: 4808593  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 429 EUR/mesiac