Vodič technologického vozidla

KANAL M.P.S. s.r.o.

Miesto práce
Šamorínska 39, okres Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1000 netto + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič technologického vozidla na čistenie kanalizácie a čerpanie kalov. Pracovníka zaškolíme.

ubytovanie Grátis, stravné lístky v hodnote 3,80 EUR, príspevok na dopravu, stabilita firmy

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

- platný doklad zdravotnej spôsobilosti
- platný doklad o vykonaní psychologickej spôsobilosti
- digitálna karta vodiča
- kvalifikačná karta vodiča
VÝHODOU

Slovenská spoločnosť KANAL MPS začala pôsobiť na trhu od roku 1997. Čistením a monitorovaním kanalizačných systémov, lapačov tukov, prečerpávacích šácht a odpadov sa zaoberáme už 20 rokov. Vďaka tradícii a bohatým skúsenostiam patríme medzi jednu z najskúsenejších a vôbec najstarších spoločností na západnom Slovensku pôsobiacich v tejto oblasti. Našim primárnym cieľom bolo vždy uspokojiť rastúce potreby zákazníkov, čo nás nasmerovalo k ďalšiemu rozvoju a rozšíreniu ponúkaných služieb. Stabilným pilierom spoločnosti je náš tím, ktorí tvoria ľudia s poctivým prístupom k práci a vážia si zákazníka.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2845224  Dátum zverejnenia: 8.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1000 netto + bonusy