Strojný alebo stavebný zámočník

KANAL M.P.S. s.r.o.

Miesto práce
Šamorínska 39, okres Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
bude dohodnutý pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zváracie práce, oprava konštrukcií

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické, stavebné

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

platné zváračské preukazy - elektrický oblúk a plyn

Slovenská spoločnosť KANAL MPS začala pôsobiť na trhu od roku 1997. Čistením a monitorovaním kanalizačných systémov, lapačov tukov, prečerpávacích šácht a odpadov sa zaoberáme už 20 rokov. Vďaka tradícii a bohatým skúsenostiam patríme medzi jednu z najskúsenejších a vôbec najstarších spoločností na západnom Slovensku pôsobiacich v tejto oblasti. Našim primárnym cieľom bolo vždy uspokojiť rastúce potreby zákazníkov, čo nás nasmerovalo k ďalšiemu rozvoju a rozšíreniu ponúkaných služieb. Stabilným pilierom spoločnosti je náš tím, ktorí tvoria ľudia s poctivým prístupom k práci a vážia si zákazníka.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2267060  Dátum zverejnenia: 30.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: bude dohodnutý pri osobnom pohovore