Sicherungsposten - Zabezpečovací pracovník na nemeckej železnici

KAMP Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
1.05.2018
v čistom 1500€ - 1800€ v závislosti od počtu odpracovanych hodín

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sicherungsposten zabezpečuje bezpečnú prácu ľudí zdržujúcich sa v koľajisku.
Uchádzači získajú oprávnenie vykonávať túto prácu po absolvovaní odborného kurzu, ktorý zabezpečuje a hradí firma.
Práca spočíva predovšetkým vo varovaní ľudí v koľajisku pred prichádzajúcim vlakom, alebo pred iným nebezpečím vyplyvajúcim z vlakovej prevádzky.
Práca nie je manuálna, ale je náročná na koncentráciu a zodpovednosť. Pracuje sa na turnusy.

Ubytovanie v Nemecku platí firma v plnej výške (byty, domy), oblast Bavorsko, Badensko-Wurtenbersko. Pracovná zmluva je nemecká.
Vyškolenie ako aj ďalšie vzdelávanie hradí firma. Po zapracovaní po 3-4 mesiacoch možnosť vyššej kvalifikácie a vyššieho zárobku.
Dobré finančné ohodnotenie. NIE SME PERSONÁLNA AGENTÚRA.

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu si pošlite životopis na [email protected]
Prosíme, aby si životopis posielali iba uchádzači, ktorí sú schopní absolvovať kurz v NEMECKOM jazyku v Nemecku od 12.4.do 27.4.2018.

Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.
Bližšie informácie získate na telefónnom čísle: +421907493406;

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

nevyžadujeme žiadne odborné vzdelanie, zamestnancov zaškolíme sami

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť nemeckého jazyka - NEVYHNUTNÁ PODMIENKA,
ochota vycestovať za prácou do zahraničia, flexibilita, dobrý zdravotný stav.

Zabezpečovacie a pomocné práce na železniciach v Nemecku. Bližšie informácie na www.kampslovakia.de

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1060048  Dátum zverejnenia: 4.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: v čistom 1500€ - 1800€ v závislosti od počtu odpracovanych hodín