Ekonóm – personalista

KAMI PROFIT, s.r.o.

Miesto práce
Prijázdná 7/A, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • kompletné vedenie podvojného účtovníctva v spoločnosti podľa platných zákonov a účtovných predpisov
  • vypracovanie mesačnej a ročnej uzávierky
  • mesačné vypracovanie daňového priznania pre DPH a súhrnného výkazu
  • zodpovednosť za správnu a úplnú evidenciu a formálnu náležitosť účtovných záznamov a dokladov
  • ekonomický styk s bankami, účtovníkmi (SK, ČR, AT)
  • kompletné vedenie personálnej agendy a mzdového účtovníctva
  • všetky úkony spojené so vznikom, zmenami a zánikom pracovného pomeru
  • spracovanie a výpočet miezd
  • vyhotovovanie pracovných zmlúv a dodatkov
  • prihlášky a odhlášky zamestnancov do Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
  • zasielanie mesačných výkazov, hlásení, prehľadov
  • vedenie osobných spisov zamestnancov, archivácia
  • vystavovanie potvrdení pre zamestnancov
  • reporting
  • ďalšie činnosti podľa pokynov nadriadeného

  • silné zázemie úspešnej stavebnej spoločnosti, ktorá neustále expanduje
  • mobilný telefón a notebook
  • možnosť sebarealizácie a profesného rastu
  • pravidelné vzdelávanie
  • firemné teambuildingy
  • balík firemných benefitov

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. V prípade veľkého záujmu zo strany uchádzačov bohužiaľ nebude možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme najneskôr do 2 týždňov po zaslaní životopisu kontaktovať za účelom telefonického rozhovoru, ako formou prvého predvýberu. Po absolvovaní takéhoto telefonického rozhovoru a splnení základných kritérií budete pozvaná/pozvaný na ďalšie stretnutie. Výberové konania prebiehajú štandardne formou individuálneho rozhovoru.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, účtovníctvo, personálny manažment

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Počet rokov praxe

3

  • min. 3 roky praxe na podobnej pozícii - PODMIENKOU
  • znalosť nemeckého alebo anglického jazyka - VÝHODOU
  • samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť
  • potrebná znalosť legislatívy

KAMI PROFIT s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá zabezpečuje projektový manažment a kontroling, stavebný dozor, ako aj prípravu a realizáciu stavieb v oblasti pozemných, dopravných a inžinierskych projektov. Tím spoločnosti je zostavený z odborníkov, ktorí sú pripravení vyhovieť aj tým najnáročnejším požiadavkám zákazníkov. Medzi hlavné piliere spoločnosti patrí zodpovednosť, profesionálny prístup a spokojnosť svojich klientov.
Bližšie informácie o spoločnosti nájdete na webovej adrese http://www.kami-profit.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Besedová
Tel.: +421905241618
E-mail: poslať životopis
ID: 2848494  Dátum zverejnenia: 10.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou