Junior Project Manager

KAMI PROFIT, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 500 EUR/mesiacOd 1000,- EUR brutto a viac. Finálna výška ponúkanej mzdy bude dohodnutá na základe osobnostných a profesijných predpokladov kandidáta. (Mzda je rozdelená na 70% fix a 30% pohyblivú zložku).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme mladých, aktívnych a zodpovedných absolventov vysokej školy stavebného zamerania na pozíciu JUNIOR PROJECT MANAGER stavieb. Pod dohľadom skúsených kolegov budete v spoločnosti KAMI PROFIT, s.r.o. pracovať priamo na stavbe, kde si prehĺbite a zdokonalíte svoje poznatky z manažovania stavieb. Budete asistovať pri komunikácií s dodávateľmi, odberateľmi, pomáhať pri príprave rozpočtov, kontrole plnenia úloh a termínov a navrhovať riešenia prípadných problémov.

Počas svojho fungovania sme vyhrali viaceré ocenenia za svoje projekty na Slovensku ale aj v zahraničí. Ponúkame možnosť pracovať na zaujímavých zahraničných projektoch.

Stručná náplň práce:
Riešenie úloh podľa pokynov senior projektového manažéra, napríklad:
• komunikácia s dodávateľmi, zákazníkmi,
• príprava rozpočtov,
• kontrola plnenia úloh, plnenia harmonogramu projektu,
• navrhovanie riešení vzniknutých problémov,
• kontrola a vypracovanie stavebnej dokumentácie.

• silné zázemie úspešnej stavebnej spoločnosti, ktorá neustále expanduje
• k dispozícii služobné auto, notebook, mobil
• motivujúce finančné ohodnotenie - odmeny
• po skúšobnej dobe možnosť zvýšenia mzdy
• možnosť kariérneho rastu a práce na zahraničných projektov
• stravné lístky v hodnote 4,00 eur
• parkovacie miesto v mieste práce
• odmeny pri pracovných jubileách
• firemné teambuildingy (spoločenské a športové akcie)
• firemný deň zdravia
• možnosť pravidelných športových aktivít prostredníctvom programu MultiSport
• otvorenú a neformálnu firemnú kultúru
• káva a nápoje na pracovisku sú samozrejmosťou
• narodeninové a vianočné darčeky
• a iné zamestnanecké benefity, ktoré potešia ...

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. V prípade veľkého záujmu zo strany uchádzačov bohužiaľ nebude možné kontaktovať každého kandidáta osobne.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, pozemné stavby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Francúzsky jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Project - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Stavebné vzdelanie - podmienka
• Znalosť stavebných postupov a technológií výhodou
• Ovládanie anglického alebo francúzskeho jazyka - podmienka
• Dôslednosť, precíznosť
• Komunikatívnosť
• Samostatnosť
• Flexibilita
• Ochota cestovať v rámci SR a zahraničia
• Ekonomické myslenie

KAMI PROFIT s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá zabezpečuje projektový manažment a kontroling, stavebný dozor, ako aj prípravu a realizáciu stavieb v oblasti pozemných, dopravných a inžinierskych projektov. Tím spoločnosti je zostavený z odborníkov, ktorí sú pripravení vyhovieť aj tým najnáročnejším požiadavkám zákazníkov. Medzi hlavné piliere spoločnosti patrí zodpovednosť, profesionálny prístup a spokojnosť svojich klientov.
Bližšie informácie o spoločnosti nájdete na webovej adrese http://www.kami-profit.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Besedová
Tel.: +421905241618
E-mail: poslať životopis
ID: 2125883  Dátum zverejnenia: 10.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac