Stavebný dozor na čerpacích staniciach na území Českej republiky

KAMI PROFIT, s.r.o.

Miesto práce
čerpacie stanice na celom území ČR, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
08-09/2015
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 1500 EUR/mesiac, podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vypracovať odhad nákladov a predbežný časový harmonogram realizácie investičného projektu
  • Aktívne sa podieľať na uskutočnení výberových konaní na vykonanie diela
  • Spolupracovať v prípade potreby pri získavaní požadovaných povolení
  • Viesť prehľadnú dokumentáciu priebehu povoľovacieho a kolaudačného konania, vykonávať kontrolu kompletnosti potrebných súhlasov, stanovísk a rozhodnutí v stavebnom a kolaudačnom konaní podľa platných legislatívnych požiadaviek
  • Zabezpečovať kontrolu dodržiavania podmienok vyplývajúcich z vydaných rozhodnutí, povolení, súhlasov a stanovísk orgánov štátnej správy, samosprávy, ostatných dotknutých osôb týkajúcich sa dozorovaného investičného projektu
  • Vykonávať stavebný dozor a kontrolu prebiehajúcich projekčných (aj v štádiu prípravy) a celkových stavebných prác
  • Skontrolovať opodstatnenosť, predkladať náležité písomné stanovisko s vyjadrením súhlasu/nesúhlasu s kalkuláciou nákladov a vykonávať dozor nad plnením naviac prác, ktoré vzniknú počas výstavby
  • Koordinovať a odkontrolovať odstránenie vád a nedorobkov zistených pri preberacom konaní
  • Organizovať a vykonávať odovzdávania/preberania stavby, staveniska/pracoviska
  • Vykonávať kontrolu kompletnosti odovzdanej dokumentácie, vrátane kontroly autorizácie spracovateľa dokumentácie, kontroly certifikátov materiálov, výsledkov skúšok, atestov a revízií
  • Vykonávať kontrolu kompletnosti odovzdaných prevádzkových predpisov (manuálov, prevádzkových predpisov, havarijných plánov a pod.)
  • Vypracovať výslednú kalkuláciu stavby
  • Uplatňovať prípadné reklamácie, ktoré vzniknú počas záručnej doby
  • a pod.

  • k dispozícii služobné vozidlo, notebook, mobil
  • práca v mladom dynamickom kolektíve
  • motivujúce finančné ohodnotenie
  • po dohode so zamestnávateľom možnosť flexibilného pracovného času
  • firemné teambuildingy

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • zodpovednosť
  • spoľahlivosť
  • flexibilita
  • samostatnosť
  • osvedčenie o vykonaní odbornej skúšky pre činnosť stavebný dozor, ktoré je platné na území ČR výhodou

KAMI PROFIT s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá zabezpečuje projektový manažment a kontroling, stavebný dozor, ako aj prípravu a realizáciu stavieb v oblasti pozemných, dopravných a inžinierskych projektov. Tím spoločnosti je zostavený z odborníkov, ktorí sú pripravení vyhovieť aj tým najnáročnejším požiadavkám zákazníkov. Medzi hlavné piliere spoločnosti patrí zodpovednosť, profesionálny prístup a spokojnosť svojich klientov.
Bližšie informácie o spoločnosti nájdete na webovej adrese http://www.kami-profit.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Besedová
Tel.: +421905241618
E-mail: poslať životopis
ID: 2074891  Dátum zverejnenia: 24.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 1500 EUR/mesiac, podľa dohody