Programátor 3 a 5-osej frézy

KAMAX Tools s.r.o.

Miesto práce
Bardejov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
900€ - 1 200€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Vytváranie programov pre 3 a 5-osu frézu v riadiacom systéme Sinumerik a Heidenhain

* Práca v medzinárodnej stabilnej spoločnosti
* Zaujímavé finančné ohodnotenie
* Zamestnanecké benefity (príspevok do DDS, poukazy na masaž,plavareň,wellness...)
* Možnosť osobného rozvoja a profesionálneho rastu

Životopis s fotografiou v slovenskom jazyku zasielajte na emailovú adresu: [email protected]

Kontaktovať budeme iba uchádzačov spĺňajúcich požiadavky.
Vybraní uchádzači budú následne pozvaní k osobnému pohovoru.
Vaše osobné údaje budú spracované podľa platnej legislatívy, len počas trvania a až do ukončenia výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stredoškolské vzdelanie v odbore strojárstvo

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Solid Edge - Základy

* Prax v programovaní 3-osej frézy
* Znalosť programu CAD/CAM 3D
* Samostatnosť
* Flexibilita
* Zodpovednosť

Strojárenská spoločnosť zaoberajúca sa výrobou nástrojov pre výrobu spojovacieho materiálu v automobilovom priemysle technológiou tvárnenia za studena.
www.kamax.com

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2681528  Dátum zverejnenia: 16.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900€ - 1 200€