Spoj sa s nami a staň sa súčasťou tímu kaviarne, kde sa varí s láskou

KAMARE s.r.o.

Miesto práce
Suvorovova 2797/20, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
900 EUR/mesiac+ Príplatky za víkendy a sviatky + motivačné odmeny + zamestnanecké zľavy + príspevok na stravovanie - V prípade práce na dohodu o brigádnickej práci študentov je hodinová mzda 4,50Eur + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoj sa s nami a staň sa súčasťou tímu kaviarne, kde sa varí s láskou! Budete obsluhovať zákazníkov a zabezpečíte ich spokojnosť. Vaša typická náplň práce bude zahŕňať:

- Príprava rôznych druhov kávy, nápojov a občerstvenia, aby ste uspokojili chuťové poháriky našich zákazníkov

- Obsluha pokladne a zodpovednosť za správne ovládanie

- Zabezpečenie čistoty a poriadku v kaviarni, aby sa naši zákazníci mohli cítiť pohodlne a príjemne

- Príprava surovín a ingrediencií pre naše špeciality, aby sme mohli ponúknuť našim zákazníkom jedinečný zážitok

- Príprava dezertov a ďalších špecialít, ktoré zákazníci radi ochutnajú

Váš typický deň na pracovnej pozícii bude zahŕňať:

- Privítanie zákazníkov s úsmevom na tvári a poskytnutie im vynikajúcej obsluhy

- Prípravu nápojov a občerstvenia podľa požiadaviek zákazníkov

- Zabezpečenie čistoty a poriadku v kaviarni, aby sme mohli ponúknuť príjemné prostredie našim zákazníkom

- Učenie sa nových vecí a zdokonaľovanie svojich zručností, aby sme mohli ponúknuť našim zákazníkom ešte lepšie služby

- Môžete si zvoliť, či chcete pracovať na plný alebo čiastočný úväzok

Pridajte sa k nášmu tímu a zažite skvelé pracovné prostredie, kde sa varí s láskou!

- Už nikdy sa nebudete musieť trápiť, keď si chcete užiť voľné dni, pretože u nás dostanete príplatky za prácu cez víkendy a sviatky.

- Vaša tvrdá práca bude vždy ocenená, pretože naše motivačné odmeny sú pripravené aj pre vás.

- Ako zamestnanec kaviarne získate výhody v podobe zľav na naše produkty, ktoré určite oceníte.

- Naša kaviareň je rodinný podnik, preto sa u nás budete cítiť ako doma. Radi vás privítame v našom tíme a budeme sa starať o vás ako o jednu z našej kaviarne.

-  Naši zamestnanci majú možnosť účasti na rôznych školeniach

Informácie o výberovom konaní

Minimálny vek uchádzača nad 18 rokov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

Parx vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, chuť pracovať v kolektíve, znalosť cudzieho jazyka vítaná.

Novootvorená moderná prevádzka zaoberajúca sa predajom cukrárenských a pekárenských výrobkov, príprava jedál typu Brunch, studených, teplých, alkoholických a nealkoholických nápojov a iných lahôdok.
ID: 4192489  Dátum zverejnenia: 8.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac