Zubná asistentka v ambulantnej praxi

KAMADENT s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Spresnenie platových podmienok pri pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Asistencia pri stomatologických výkonoch v ambulantnej praxi, zabezpečenie hygienického režimu ambulancie, administratívna činnosť, kontak s pacientami.

Progresívna prax, široká škála vykonávaných zákrokov,príjemné pracovné prostredie, moderné technické vybavenie, milý a ústretový kolektív.

V zmysle zákona, je pre personálne vybavenie ambulancie vhodným kandidátom na inzerovanú pozíciu len zubný asistent a všepbecná zdravotná sestra.
Záujemcov o pracovnú pozíciu prosím zaslať životopis a motivačný list na uvedený m@il.
Účastníkov, ktorí postúpia do druhého výberového konania budeme osobne kontaktovať

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zubná asistentka, zubná inštrumentárka, zdravotná sestra

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Pracovitosť, zodpovednosť, záujem o vzdelávanie, komunikatívnosť. Ochotný, milý a korektný prístup. Kolektívna súdržnosť

Sme moderné rodinné pracovisko v Bratislavskom Ružinove, ktoré poskytuje komplexnú stomatologickú starostlivosť. Kladieme dôraz na komplexný a zároveň individuálny prístup k pacientovi, pri práci používame najnovšie technológie a postupy.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2059396  Dátum zverejnenia: 6.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Spresnenie platových podmienok pri pohovore.