Stavbyvedúci

Kajima Czech Design and Construction s.r.o.

Místo práce
Košice
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce

  • spolupráca pri výbere dodávateľov
  • koordinácia výstavby na stavbe
  • riadenie a kontrola prác subdodávateľov
  • kontrola kvality diela a bezpečnosti práce
  • reiešenie reklamácií,rizík

Požiadavky

  • SŠ/VŠ vzdelanie v obore pozemné stavby a architektúra
  • skúsenosti v príprave a realizácií väčších stavebných projektov, u absolventov nepožadujeme
  • práca s počítačom (MS Office, MS Project)
  • samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť a flexibilita
  • vodičské opravnenie -skupina B
  • tímová spolupráca
  • termín nástupu do práce čo najskoršie

Ponúkame

  • prácu pro renomovanú zahraničnú společnost s miestom vykonanej práce v Košiciach na dobu určitú (od 8 do 12 mesiacov)
  • účast na zaujímavom projekte s možnosťou ďalšej spolupráce
  • motivujúce platové ohodnotenie
  • mobilný telefon, notebook
  • služobné vozidlo po dobu trvania projektu

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské II. stupně
ID: 2998160  Dátum zverejnenia: 5.4.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.