Pomocná sila v kuchyni

Reštaurácia MODRÁ HVIEZDA /Kaizen s.r.o./

Miesto práce
Beblavého 14, Bratislava
Termín nástupu
01.12.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upratanie reštaurácie, pomocné práce v kuchyni, umývanie riadov

Slušný plat, odvody, odmeny. Vynikajúca atmosféra, výborní kolegovia, seriózne vedenie firmy, istoty

Krátky životopis zašlite e-mailom, alebo volajte vedúceho 0905 708 800

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Spoločnosť pôsobiaca 13 rokov, prevádzkovanie obľúbenej a vyhľadávanej reštaurácie v podhradí. Reštaurácia rodinného typu, navštevovaná najmä zahraničnou klientelou.
/ Adult friendly Restaurant /

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2821425  Dátum zverejnenia: 22.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou