Logo KAISER Eastern Europe, s.r.o.

Servisný pracovník komunálnych vozidiel

KAISER Eastern Europe, s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 5, Krakovany
Termín nástupu
ihneď
Od 1 300 EUR/mesiac13.plat, ročné bonusy, pravidelná úprava platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Zabezpečovanie servisu komunálnych vozidiel, komunikácia so zákazníkmi, predaj náhradných dielov, realizácia servisu priamo na firme, resp. priamo u zákazníka, plánovanie opráv, školenia obsluhy komunálnych vozidiel.​

Rodinná firma s osobným prístupom, pružný pracovný čas, profi vybavenie náradím a pomôckami, obedy zdarma, pravidelná úprava platu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Spoľahlivosť, schopnosť učiť sa, cieľavedomosť, komunikatívnosť, pružnosť v myslení, ochota.

Firma KAISER AG so sídlom v Schaanwalde, Lichtenštajnsko, ktorá je vedúcou firmou v oblasti výroby mobilných kráčajúcich rýpadiel a vozidiel pre čistenie kanalizačných systémov s výrobnými závodmi v Lichtenštajnsku, Rakúsku, Fínsku, Taliansku, Amerike a na Slovensku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dipl. Ing. Roman Marek
Tel.: +421337353520
E-mail: poslať životopis
ID: 4789120  Dátum zverejnenia: 21.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac