Zubný lekár / Stomatológ

KAFKA DENT s.r.o.

Miesto práce
Muchovo námestie 4, Petržalka
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 10 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Poskytovanie zubnej zdravotnej starostlivosti podľa najlepších dostupných štandardov. Práca s dôrazom na kvalitu ošetrenia a príjemné, profesionálne vystupovanie. Priebežné vzdelávanie sa v odbore. Multiodborová spolupráca s kolegami z týmu.

- motivujúce finančné ohodnotenie, základný plat plus mesačné výkonnostné odmeny

- dlhodobé stabilné zamestnanie

- multiodborová spolupráca a podpora od skúsených kolegov z týmu (ortodoncia, stomatochirurgia, estetická a mikroskopická stomatológia, implantológia)​

- príjemné pracovné prostredie

- práca s najmodernejšími prístrojmi (intraorálny skener Primescan, všetky ambulancie vybavené mikroskopom, CBCT, strojová endodoncia...)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zubné lekárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Hľadáme šikovného kolegu, zubného lekára ktorý má príjemné a profesionálne vystupovanie, zodpovedný prístup k práci a chuť zlepšovať sa.

KAFKA DENT je stomatologická klinika v Bratislave, ktorá poskytuje kvalitnú zubnú starostlivosť. Špecializujeme sa na estetickú a mikroskopickú stomatológiu, zubné implantáty a čelustnú ortopédiu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4791971  Dátum zverejnenia: 24.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac