Čašník / Čašníčka

KAFFEX spol.s r.o. Hotel Toliar Štrbské Pleso

Miesto práce
Štrbské Pleso - Hotel Toliar***, Poprad
Termín nástupu
ihneť
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluhovanie zákazníkov v gastronomickom zariadení a komunikácia s nimi.
Dodržiavanie stanovených gastronomických pravidiel obsluhy hostí.
Prestieranie stolov, dodržiavanie správnych zásad stolovania.
Komplexná starostlivosť o zákazníka (poskytovanie servisu pri výbere jedál a nápojov).
Prijímanie objednávok od zákazníkov podľa jedálneho lístka, ich vybavenie.
Príprava teplých a studených nápojov podľa nápojového lístka, ich podávanie na stôl.
Práca s pokladňou a účtovanie hostí.
Riešenie reklamácií a sťažností zákazníkov.
Kontrolovanie stavu gastronomického zriadenia, udržiavanie poriadku a čistoty.

zamestnanecké stravovanie, možné občasné ubytovanie, vstup do Vitálneho sveta grátis,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

čašník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

2

zodpovednosť, komunikatívnosť, samostatnosť, príjemné vystupovanie, tímová práca, odbornosť a profesionalita, ochota učiť sa

Hotel, Reštaurácia, Vitálny svet a obchody

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

KAFFEX spol.s r.o. , Hotel Toliar , Štrbské Pleso
Poštová 4021/8
059 85 Štrbské Pleso

Kontakt

Kontaktná osoba: Ján Renko
Tel.: 0903905356
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1048575   Dátum zverejnenia: 25.11.2016