Kadeřník, kadeřnice

Kadeřnické studio LORMA Slovanský dům spol. s r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do kadeřnických salonů renomovaných značek v Praze přijmeme kadeřnice, kadeřníky. Nabízíme práci v příjemném kolektivu, v hezkém moderním prostředí, česání na prestižních akcích (Česká Miss, Febiofest, Fashion week, focení do časopisů,práce s celebritami).

Klademe důraz na vzdělávání kadeřníků. Možnost stáží v tuzemsku i v zahraničí s francouzskými lektory.

Praxe se značkou L´OREAL PROFESSIONNEL a KÉRASTASE vítána, není podmínkou.

Přijímáme jak kadeřníky s praxí, tak absolventy.

Zajímavé motivační platové ohodnocení.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 2700932  Dátum zverejnenia: 23.8.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.