Práca pre CNC nastavovača !

Kabelschlepp-Systemtechnik, spol. s r.o.

Považská 67, 940 67 Nové Zámky, Nitriansky kraj, okres Nové Zámky
Termín nástupu
20.03.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca na nožniciach, obsluha stroja Tabuľových nožníc, strihanie tvarov podľa výkresovej dokumentácie

- práca v stabilnej spoločnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie
- 13-ty a 14-ty plat
- možnosť ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu
- sociálny program
- doplnkový dôchodkové sporenie
-príspevok na stravu (možnosť stravovania v jedálni)
-príspevok na cestovanie do práce
- 20 % prémie vyplácané na mesačnej báze na základe hospodárskeho výsledku

Zasielajte žiadosti s profesijným životopisom. Poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 428/2002 o ochrane osobných údajov, podľa ktorého uchádzač je oprávnený kedykoľvek písomne namietať proti ich ďalšiemu spracovaniu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, strojárstvo je podmienkou

Počet rokov praxe

1

Samostatnosť, inovatívne myslenie, komunikatívnosť, schopnosť pracovať v tíme, rozhodnosť

Spoločnosť so zahraničnou majetkovou účasťou bola založená v r. 1990. Hlavné činnosti: výroba a distribúcia príslušenstva obrábacích strojov, najmä teleskopických krytov, dopravníkových systémov, nosičov energií.
Zákazková výroba.
ID: 522215  Dátum zverejnenia: 28.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou