Pracovník vo výrobe, zámočník

Kabelschlepp-Systemtechnik, spol. s r.o.

Miesto práce
Považská 67, 940 67, Nové Zámky
Termín nástupu
06.12.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie širokej škály manuálnych činností
- plnenie stanovených výrobných noriem s dôrazom na rýchlosť a presnosť výroby
- rezanie, rovnanie a brúsenie plechov, vŕtanie otvorov do kovových materiálov a ďalšie zámočnícke a montážne práce podľa požiadaviek nadriadeného

Práca v stabilnej spoločnosti, 13-ty a 14-ty plat, možnosť nadčasov, možnosť ďalšieho vzdelávania, príspevok na stravovanie, možnosť zdokonaľovania sa v cudzích jazykoch, príspevok na cestovanie, bohatý sociálny program

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania 05.12.2016.
Zasielajte žiadosti s profesijným životopisom. Poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č.428/2002 o ochrane namietať proti ich ďalšiemu spracovaniu.
Na osobný pohovor budú telefonicky alebo písomne kontaktovaní len vybraní kandidáti.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

odbor Strojársky - Zámočník

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- samostatnosť a zodpovednosť, precíznosť
- ochota vzdelávať sa
- ochota pracovať na zmeny
- flexibilita v oblasti plnenia pracovných úloh
- dobrá manuálna zručnosť

Spoločnosť so zahraničnou majetkovou účasťou bola založená v r. 1990. Hlavné činnosti: výroba a distribúcia príslušenstva obrábacích strojov, najmä teleskopických krytov, dopravníkových systémov, nosičov energií.
Zákazková výroba.

Adresa spoločnosti

KABELSCHLEPP-SYSTEMTECHNIK, spol. s r.o.
Považská 67
940 67 Nové Zámky
ID: 2409754   Dátum zverejnenia: 21.11.2016