Lakýrnik

Kabelschlepp-Systemtechnik, spol. s r.o.

Miesto práce
Považská 67, 940 67, Nové Zámky, okres Nové Zámky
Termín nástupu
02.09.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovedá za prípravu a kontrolu parametrov farieb používaných v procese lakovania
- chránenie opracovaných plôch
- príprava výrobku - obrúsenie, vyčistenie
- vytmelenie a vybrúsenie tmelu
- základný a vrchný náter farbou

Práca v stabilnej spoločnosti, 13-ty a 14-ty plat, možnosť nadčasov, možnosť ďalšieho vzdelávania, príspevok na stravovanie, možnosť zdokonaľovania sa v cudzích jazykoch, príspevok na cestovanie, bohatý sociálny program

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania 31.08.2016.
Zasielajte žiadosti s profesijným životopisom. Poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č.428/2002 o ochrane namietať proti ich ďalšiemu spracovaniu.
Na osobný pohovor budú telefonicky alebo písomne kontaktovaní len vybraní kandidáti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

odbor Lakovník

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- samostatnosť a zodpovednosť, precíznosť
- ochota vzdelávať sa
- ochota pracovať na zmeny
- flexibilita v oblasti plnenia pracovných úloh

Spoločnosť so zahraničnou majetkovou účasťou bola založená v r. 1990. Hlavné činnosti: výroba a distribúcia príslušenstva obrábacích strojov, najmä teleskopických krytov, dopravníkových systémov, nosičov energií.
Zákazková výroba.
ID: 1328856  Dátum zverejnenia: 19.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou