Montér vzduchotechniky - Nemecko

K2B Personal Recruiting Burian

Miesto práce
Nemecko
10.61 EUR/hodina, 10,61€ - 11,-€/Hod. brutto, príplatky 40,-€/deň/netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme montérov na montáž vzduchotechniky do Nemecka

POŽADUJEME:
- prax s montážou vzduchotechniky PODMIENKOU!! V životopise je potrebné uviesť kde ste pracovali ako vzduchotechnik, názov firmy, od kedy do kedy ste na danej pracovnej pozícií pracovali.
- znalosť nemeckého jazyka min. na úrovni základní
PODMIENKOU!

Platové podmienky 10,61€ - 11,-€/hod. brutto, diéty 40,-€/deň/netto.

Ubytovanie zabezpečené, zamestnanec si hradí sám. Doprava individuálna. Práca je na hlavný pracovný pomer v Nemecku, nemecká pracovná zmluva.

- práca na hlavný pracovný pomer v Nemecku

Informácie o výberovom konaní

Životopis pošlite na e-mail: [email protected].

Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí budú najviac spĺňať požiadavky na danú pracovnú pozíciu. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- prax s montážou vzduchotechniky
- znalosť nemeckého jazyka na úrovni základní
- samostatnosť
- spoľahlivosť

K2bpersonal je dynamická nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby v oblasti priemyslu a remeselných prác. Momentálne zamestnávame v Európe viac ako 200 zamestnancov. Našim cieľom je robiť veci inak -robiť ich lepšie. Naši zamestnanci sa môžu spoľahnúť, že ich pripomienky vypočujeme a čo možno najlepšie spolu aj vyriešime. Snažíme sa dosiahnuť naše ciele a Vašu spokojnosť s prácou u nás.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2103017  Dátum zverejnenia: 1.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 10.61 EUR/hodina, 10,61€ - 11,-€/Hod. brutto, príplatky 40,-€/deň/netto