Montér - sprinkler Nemecko

K2B Personal Recruiting Burian

Nemecko, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Česko
Termín nástupu
ihneď, prípadne dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
11 EUR/hodina, 11,-€/Hod. brutto, príplatky 40,-€/deň/netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme väčší počet montérov- sprinkerov (montáž stabilných hasiacich zariadení) na trvalú prácu do Nemecka. Jedná sa o montáž sprinklerov v podzemných garážach, obchodných centrách, hoteloch a pod. Pracuje sa aj vo výškach (pracovné plošiny, laná). Vítané sú zohraté dvojice, ale aj jednotlivci so znalosťou nemeckého jazyka aspoň na úrovni mierne pokročilý.

Požadujeme:
- prax ako sprinkler veľkou výhodou, prípadne inštalatér, vzduchotechnik, zámočník
- znalosť nemeckého jazyka minimálne na úrovni mierne pokročilý PODMIENKOU (potrebné vedieť dohovoriť sa v práci, komunikácia so zamestnávateľom-dovolenka, zálohy atď.)

Predpokladané termíny nástupu: 13.4.2015 a 20.4.2015

Platové podmienky 11,-€/hod. brutto + príplatky 40,-€/deň/netto. Práca je na hlavný pracovný pomer v Nemecku, pracovná zmluva na dobu neurčitú, skúšobná doba 6 mesiacov. Ubytovanie zabezpečené, zamestnanec si hradí sám. Doprava individuálna.

- práca na hlavný pracovný pomer, nemecká pracovná zmluva

Životopis pošlite na e-mail: [email protected]. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Sprostredkovanie práce

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- prax ako sprinkler veľkou výhodu, prípadne ako inštalatér, zámočník, vzduchotechnik
- znalosť nemeckého jazyka na úrovni mierne pokročilý PODMIENKOU (komunikácia na stavbe v nemeckom jazyku)
- spoľahlivosť
- samostatnosť
- schopnosť pracovať vo výškach

K2bpersonal je dynamická nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby v oblasti priemyslu a remeselných prác. Momentálne zamestnávame v Európe viac ako 200 zamestnancov. Našim cieľom je robiť veci inak -robiť ich lepšie. Naši zamestnanci sa môžu spoľahnúť, že ich pripomienky vypočujeme a čo možno najlepšie spolu aj vyriešime. Snažíme sa dosiahnuť naše ciele a Vašu spokojnosť s prácou u nás.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2071174  Dátum zverejnenia: 2.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 11 EUR/hodina, 11,-€/Hod. brutto, príplatky 40,-€/deň/netto