Elektrikár-Nemecko

K2B Personal Recruiting Burian

Nemecko, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Juhomoravský kraj, Juhočeský kraj, Vysočina, Karlovarský kraj, Královohradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskosliezsky kraj, Pardubický kraj, Plzenský kraj, Ústecký kraj, Stredočeský kraj, Zlínsky kraj
Termín nástupu
ihneď, prípadne dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
11 EUR/hodina, 11,-€/Hod. brutto, príplatky 40,-€/deň/netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme väčší počet elektrikárov do Nemecka. Jedná sa prevažne o elektroinštalačné práce v novostavbách, halách, nemocniciach, podzemných garážach, obchodných centrách a pod.. Taktiež hľadáme aj elektrikárov, ktorí majú skúsenosti so stavbou rozvádzačov, spínacích skríň podľa plánu.
Znalosť nemeckého jazyka aspoň na úrovni mierne pokročilý NUTNÁ (v práci komunikujete s majstrom v nemeckom jazyku).

Platové podmienky 11,-€/hod. brutto, príplatky 40,-€/deň/netto.

Práca je na hlavný pracovný pomer v Nemecku, na dobu neurčitú. Nemecká pracovná zmluva. Ubytovanie zabezpečuje zamestnávateľ, zamestnanec si hradí sám. Doprava individuálna.

- práca na hlavný pracovný pomer

Životopis a elektrikárske osvedčenie posielajte na e-mail: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Sprostredkovanie práce

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- prax ako elektrikár min. 1 rok
- znalosť nemeckého jazyka aspoň na úrovni mierne pokročilý PODMIENKOU (nutnosť komunikovať v nemeckom jazyku)
- spoľahlivosť
- samostatnosť
- výhodou vlastné auto (doprava individuálna)

K2bpersonal je dynamická nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby v oblasti priemyslu a remeselných prác. Momentálne zamestnávame v Európe viac ako 200 zamestnancov. Našim cieľom je robiť veci inak -robiť ich lepšie. Naši zamestnanci sa môžu spoľahnúť, že ich pripomienky vypočujeme a čo možno najlepšie spolu aj vyriešime. Snažíme sa dosiahnuť naše ciele a Vašu spokojnosť s prácou u nás.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2067964  Dátum zverejnenia: 31.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 11 EUR/hodina, 11,-€/Hod. brutto, príplatky 40,-€/deň/netto