Montér - sprinkler Nemecko

K2B Personal Recruiting Burian

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ihneď
11 EUR/hodina, 11,-€/hod. brutto + príplatky 4,-€/hod. netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme väčší počet montérov- sprinkerov (montáž stabilných hasiacich zariadení) na trvalú prácu do Nemecka. Jedná sa o montáž sprinklerov v podzemných garážach, obchodných centrách, hoteloch a pod. Pracuje sa aj vo výškach (pracovné plošiny, laná). Vítané sú dvojice aj jednotlivci.

Požadujeme:
- prax ako sprinkler výhodou, prípadne inštalatér, vzduchotechnik, zámočník
- znalosť nemeckého jazyka minimálne na úrovni mierne pokročilý PODMIENKOU (potrebné vedieť dohovoriť sa v práci, komunikácia so zamestnávateľom-dovolenka, zálohy atď.)

Platové podmienky 11,-€/hod. brutto + príplatky 4,-€/hod. netto. Práca je na hlavný pracovný pomer v Nemecku, pracovná zmluva na dobu neurčitú, skúšobná doba 6 mesiacov. Ubytovanie zabezpečené, zamestnanec si hradí sám. Doprava individuálna.

- hlavný pracovný pomer - pracovná zmluva s nemeckou spoločnosťou
- platená dovolenka
- prémie

Životopis a doklad o najvyššom dosiahnutom vzdelaní, pošlite na e-mail: [email protected]. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- prax ako sprinkler veľkou výhodou
- prax ako inštalatér, zámočník výhodou
- znalosť nemeckého jazyka minimálne na úrovni mierne pokročilý PODMIENKOU
- výhodou vlastné auto (zamestnanec sa do práce, na ubytovňu a stavbu dopravuje individuálne)
- spoľahlivosť
- samostatnosť

K2bpersonal je dynamická nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby v oblasti priemyslu a remeselných prác. Momentálne zamestnávame v Európe viac ako 200 zamestnancov. Našim cieľom je robiť veci inak -robiť ich lepšie. Naši zamestnanci sa môžu spoľahnúť, že ich pripomienky vypočujeme a čo možno najlepšie spolu aj vyriešime. Snažíme sa dosiahnuť naše ciele a Vašu spokojnosť s prácou u nás.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1983480  Dátum zverejnenia: 17.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 11 EUR/hodina, 11,-€/hod. brutto + príplatky 4,-€/hod. netto