Elektrikár-Nemecko s nástupom ihneď

K2B Personal Recruiting Burian

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ihneď, prípadne dohodou
10.61 - 12 EUR/hodina, 10,61,-12,-€/Hod. brutto, príplatky 40-45,-€/deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme väčší počet elektrikárov s miestom výkonu práce Nemecko. Rôzne druhy elektrikárskych prác-elektroinštalácie v halách, rod. domoch, priemyselných budovách, zapojovanie strojov a prístrojov do prevádzky.

Práca je na hlavný pracovný pomer v Nemecku, pracovná zmluva.

Platové podmienky od 10,61 do 12,-€/hod. brutto + príplatky 40-45,-€/deň/netto. Ubytovanie zabezpečené, zamestnanec si hradí sám. Doprava individuálna. (Hodinovú mzdu upresní nemecký zamestnávateľ v telefonickom rozhovore vybraným uchádzačom). Hodinová mzda závisí od dĺžky praxe, pracovných skúseností ako aj zaradenia na pracovnú pozíciu.

- práca na hlavný pracovný pomer v Nemecku, nemecká pracovná zmluva
- ubytovanie zabezpečené, hradíte si sami

Životopis, doklad o najvyššom dosiahnutom vzdelaní, elektrikárske osvedčenie posielajte na e-mail: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Sprostredkovanie práce

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- prax ako elektrikár min. 1 rok
- znalosť nemeckého jazyka min. na úrovni mierne pokročilý PODMIENKOU (vybraných uchádzačov bude kontaktovať telefonicky nemecký zamestnávateľ)
- výhodou vlastné auto (doprava je riešená individuálne)
- spoľahlivosť
- samostatnosť pri práci

K2bpersonal je dynamická nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby v oblasti priemyslu a remeselných prác. Momentálne zamestnávame v Európe viac ako 200 zamestnancov. Našim cieľom je robiť veci inak -robiť ich lepšie. Naši zamestnanci sa môžu spoľahnúť, že ich pripomienky vypočujeme a čo možno najlepšie spolu aj vyriešime. Snažíme sa dosiahnuť naše ciele a Vašu spokojnosť s prácou u nás.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1912068  Dátum zverejnenia: 29.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 10.61 - 12 EUR/hodina, 10,61,-12,-€/Hod. brutto, príplatky 40-45,-€/deň