Elektrikár-Nemecko

K2B Personal Recruiting Burian

Nemecko, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Juhomoravský kraj, Juhočeský kraj, Vysočina, Karlovarský kraj, Královohradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskosliezsky kraj, Pardubický kraj, Plzenský kraj, Ústecký kraj, Stredočeský kraj, Zlínsky kraj
2500 EUR/mesiac, 10,61,-€/Hod. brutto, príplatky 40-45,-€/deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme väčší počet elektrikárov do Nemecka pre nášho nemeckého klienta. Prijímame jednotlivcov aj dvojice (v dvojici stačí, keď aspoň jeden z dvojice bude vedieť nemecký jazyk aspoň na úrovni mierne pokročilý). Ak sa hlásite ako jednotlivec musíte mať znalosť nemeckého jazyka aspoň na úrovni mierne pokročilý, aby ste sa vedeli dohovoriť na stavbe a so zamestnávateľom.

Zamestnávateľ ponúka nástupný plat 10,61,-€/Hod. brutto, príplatky 40- 45,-€/deň netto. Ubytovanie zabezpečené, ale hradíte si sami.

Práca je na hlavný pracovný pomer v Nemecku.

- hlavný pracovný pomer
- sociálne a zdravotné poistenie v Nemecku
- 25 dní platenej dovolenky
- ubytovanie zabezpečené
- bez sprostredkovateľského poplatku!
- nemecká pracovná zmluva

Životopis, výučný list a elektrikárske osvedčenie pošlite na e-mail: [email protected]. Kontaktujte nás výhradne e-mailom!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Elektrikárske práce

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

- prax ako elektrikár min.1 rok
- znalosť nemeckého jazyka na úrovni aspoň mierne pokročilý
- spoľahlivosť, samostatnosť
- výhodou vlastné auto

K2bpersonal je dynamická nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby v oblasti priemyslu a remeselných prác. Momentálne zamestnávame v Európe viac ako 200 zamestnancov. Našim cieľom je robiť veci inak -robiť ich lepšie. Naši zamestnanci sa môžu spoľahnúť, že ich pripomienky vypočujeme a čo možno najlepšie spolu aj vyriešime. Snažíme sa dosiahnuť naše ciele a Vašu spokojnosť s prácou u nás.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1850364  Dátum zverejnenia: 3.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2500 EUR/mesiac, 10,61,-€/Hod. brutto, príplatky 40-45,-€/deň