Zvárači MAG, MIG, WIG do Nemecka

K2B Personal Recruiting Burian

Nemecko, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Česko
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme väčší počet zváračov pre nášho nemeckého klienta.
Práca je na trvalý pracovný pomer na nemeckú pracovnú zmluvu.

Platové podmienky pre zváračov jednotlivcov a dvojice so znalosťou nemeckého jazyka a dostatočnou praxou sú: 10,61-€/hod. brutto + príplatky 45,-€/deň netto. Po šiestych mesiacoch sa hodinová mzda zvyšuje na 11-12,-€/hod. brutto.Ubytovanie zabezpečené, ale hradíte si sami.
Pri dvojiciach stačí, keď jeden z dvojice bude vedieť nemecký jazyk na úrovni mieren pokročilý.

Umiestňujeme aj jednotlivocov a dvojice závračov, inštalatérov so základnou znalosťou nemeckého jazyka do okolia Mníchova, Regensburgu a iné mestá. Platové podmienky pre zváračov jednotlivcov a dvojice so základnou znalosťou nemeckého jazyka sú: 10,-€/hod. brutto a príplakty 30,-€/deň netto. Ubytovanie zabezpečené, ale hradíte si sami.

- hlavný pracovný pomer
- sociálne a zdravotné poistenie v Nemecku
- 25 dní platenej dovolenky
- ubytovanie zabezpečené
- bez sprostredkovateľského poplatku!
- nemecká pracovná zmluva

Životopis a zváračský certifikát pošlite na e-mail: [email protected]. KONTAKTUJTE NÁS VÝHRADNE E-MAILOM.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Práce v zahraničí

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- prax min. 1 rok ako zvárač
- zváračské oprávnenie 135 alebo 136 alebo 141 alebo 111 alebo311
- spoľahlivosť, samostatnosť
- znalosť nemeckého jazyka aspoň na úrovni mierne pokročilý, prípadne základy

K2bpersonal je dynamická nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby v oblasti priemyslu a remeselných prác. Momentálne zamestnávame v Európe viac ako 200 zamestnancov. Našim cieľom je robiť veci inak -robiť ich lepšie. Naši zamestnanci sa môžu spoľahnúť, že ich pripomienky vypočujeme a čo možno najlepšie spolu aj vyriešime. Snažíme sa dosiahnuť naše ciele a Vašu spokojnosť s prácou u nás.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1842614  Dátum zverejnenia: 21.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2500 EUR/mesiac