MAG Svářeč do Německa, nadstandardní podmínky

K2B Personal Recruiting Burian

Místo práce
Gardenkesee, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
3000€ - 4000€ brutto

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme větší počet MAG ( co2 ) Svářečů do Německa do města Ganderkesee.
Podmínkou platný certifikát CO2, komunikativní němčina, vlastní auto výhodou.
Jedná se o sváření přípravků používaných při transportě. Práce svářeče spočívá i ve znalosti čtení technických výkresů, resp. svářecích symbolů, velikosti sváření, typ sváření a podobně.

Platové podmínky od 11,51€ do 12,50 € hod. / brutto + diety ve výši 6€ - 7,50€ / hod. / Netto

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zdravotní a sociální odvody odváděné v Německu
- zabezpečené ubytování (zaměstnanec si hradí sám)
- bez zprostředkovatelských poplatků
- 24 dní dovolené
- práce na hlavní pracovní poměr a německou smlouvu v Německu

Informace o náboru

Životopis zašlete na email [email protected]
Kontaktovat budeme jen vybrané uchazeče, děkujeme za pochopení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

K2bpersonal je dynamická německá společnost, která nabízí personální služby v oblasti průmyslu a řemeslnictví. Momentálně zaměstnává v Evropě více jak 1000 zaměstnanců.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- znalost německého jazyka na úrovni min. mírně pokročilý B1
- praxe jako Svářeč podmínkou
- Certifikát CO2 podmínkou
- výhodou vlastní auto

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

K2bpersonal je dynamická německá společnost, která nabízí personální služby v oblasti průmyslu a řemeselnictví. Momentálně zaměstnává v Evropě více než 1000 zaměstnanců.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2937844  Dátum zverejnenia: 20.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3000€ - 4000€ brutto