Řidiči sk. C, E do města Berlín a okolí, německá smlouva

K2B Personal Recruiting Burian

Místo práce
Berlin, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
02.05.2016 - 6.5.2016
Mzdové podmínky (brutto)
1700€ - 2200€

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme 10 řidičů sk. CE s platným kódem " 95 " do města Berlín a jeho okolí na německou smlouvu. Nejedná se o práci pro agenturu! Zadavatelem jsou 2 logistické firmy přímo v Berlíně. Náplní práce je svoz a odvoz kontejnerů po městě Berlín. Plat pro start je ca. 1700 € - 2200€ Brutto v závislosti odpracovaných hodin. Náklady na ubytování jsou pro start 100€ za měsíc. Minimální znalost německého jazyka je dostačující.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- pracovní poměr na dobu neurčitou
- placená dovolená 24 - 30 dní za rok
- nárok na dětské přídavky v Německu
- příplatky za presčasy, práci o svátcích, za noční práci
- sociální, zdravotní a důchodové pojištění dle německých zákonů

Informace o náboru

Životopis pošlete na e-mail: [email protected]

Kontaktovat budeme jen uchazeče, kteří splňují výše uvedené podmínky, děkujeme za pochopení

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

K2bpersonal je dynamická německá společnost, která nabízí personální služby v oblasti průmyslu a řemeselnictví. Momentálně zaměstnává v Evropě více než
200 zaměstnanců.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Úplný začátečník (A1)

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe a
- řidičský průkaz CE + kód 95
- samostatnost
- alespoň minimální znalost NJ

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

K2bpersonal je dynamická německá společnost, která nabízí personální služby v oblasti průmyslu a řemeselnictví. Momentálně zaměstnává v Evropě více než 1000 zaměstnanců.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2529599  Dátum zverejnenia: 22.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1700€ - 2200€