Projektový manažér

K.R.T. pekné kúpeľne

Miesto práce
Žilinský kraj, okres Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
- ihneď, príp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
- fix + motivačná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí,
- starostlivosť o existujúcich pridelených klientov,
- vedenie obchodných jednaní,
- príprava kontraktu na uzavretie,
- priebežná starostlivosť o rozpracované projekty,
- zvládanie administratívy spojenej s rozpracovanými projektami.

- kvalitné zaškolenie v skúšobnej dobe,
- príjemné a motivujúce firemné prostredie,
- priebežné vzdelávanie a tréningy na zvýšenie kvalifikácie - produktové, obchodné.

Hľadáme skúseného a spoľahlivého obchodníka/obchodníčku, ktorý/ktorá vie nájsť obchodnú príležitosť, nezľakne sa jednania so skúsenými manažérmi firiem zvučných mien, dokáže mať pod kontrolou súčasne viac rozpracovaných projektov a navyše za pomoci asistentky dokáže zvládnuť príslušnú administratívu.

Ak sa nebojíte prekážok, máte rád/rada ľudí a príjemné vystupovanie je vašou silnou stránkou, čakáme práve na Vás! Ešte dnes zašlite výhradne mailom váš životopis a súhlas so spracovaným osobných údajov na našu mailovú adresu.

S každým záujemcom, ktorý spĺňa základné podmienky, si dohodneme osobné stretnutie.

UPOZORNENIE: Zaslaním žiadosti o zamestnanie a životopisu, uchádzač vyjadruje súhlas spoločnosti Ing. Ľudevít Kurpas - K.R.T. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

- technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- bydlisko región PP, LM, RBK, Orava,
- organizačné schopnosti a samostatnosť,
- zodpovednosť za výsledok,
- technické myslenie a zručnosti,
- schopnosť efektívne zorganizovať svoj čas.

Spoločnosť K.R.T. pekné kúpeľne patrí v oblasti svojho pôsobenia medzi lídrov na Slovensku a dynamicky rastie. Zaoberá sa distribúciou keramických obkladov, dlažieb a sanity v rámci celého Slovenska. Zastupuje viac ako 10 svetových značiek a prevádzkuje vlastné kúpeľňové štúdiá.
ID: 3104931  Dátum zverejnenia: 16.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: - fix + motivačná zložka