Interierový dizajnér

K.R.T. pekné kúpeľne

Miesto práce
okres Trenčín
Termín nástupu
- ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
- podľa jasných pravidiel, za skutočné výkony

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- návrhy kúpeľní a interiérov,
- návrhy dizajnových a dispozičných riešení,
- vytváranie a prezentácia vizualizácií,
- vytváranie realizačných projektov,
- profesionálne poradenstvo pri výbere materiálov,
- komunikácia so zákazníkom na showroome,
- vypracovávanie cenových ponúk,
- vytváranie objednávok a dodacích listov,
- predaj produktov.

- kvalitné produktové zaškolenie v skúšobnej dobe,
- práca v exkuzívnom showroome,
- možnosť sebarealizácie a kreativity,
- mladý kolektív,
- stabilná firma s významným postavením na trhu,
- možnosť aktívne sa zúčastňovať na dianí firmy.

Hľadáme človeka s technickým myslením a estetickým cítením, ktorý rád pomáha ľuďom riešiť problémy, dokáže si efektívne zorganizovať čas a príjemné vystupovanie je jeho silnou stránkou.

Čakáme práve na Vás! Odborný predajca nie je PODÁVAČ TOVARU, preto máme na Vás také vysoké nároky. Ak si hovoríte: „Tak toto som presne JA!“, ešte dnes zašlite výhradne mailom Váš životopis.

S každým záujemcom, ktorý spĺňa základné podmienky, si dohodneme osobné stretnutie.

UPOZORNENIE: Zaslaním žiadosti o zamestnanie a životopisu, uchádzač vyjadruje súhlas spoločnosti Ing. Ľudevít Kurpas K.R.T. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Architekúra a dizajn

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe InDesign - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

- bydlisko Trenčín a okolie,
- prax v obchode nie je podmienkou,
- komunikatívnosť,
- organizačné schopnosti a samostatnosť,
- technické myslenie a zručnosti.

Spoločnosť K.R.T. pekné kúpeľne patrí v oblasti svojho pôsobenia medzi lídrov na Slovensku a dynamicky rastie. Zaoberá sa distribúciou keramických obkladov, dlažieb a sanity v rámci celého Slovenska. Zastupuje viac ako 10 svetových značiek a prevádzkuje vlastné kúpeľňové štúdiá.
ID: 2881090  Dátum zverejnenia: 9.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: - podľa jasných pravidiel, za skutočné výkony