Nákupca - fakturant

K.R.T. pekné kúpeľne

Miesto práce
Družstevná 2221, okres Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
- ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
- dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vystavovanie a sledovanie plnenia objednávok tovaru od dodávateľov,
- príjem tovaru do programu skladového hospodárstva,
- spracovanie a evidencia príjmových dokladov,
- sledovanie minimálnych a maximálnych skladových zásob v programe skladového hospodárstva,
- vystavovanie tovarových faktúr (fakturácia),
- evidencia a riešenie tovarových reklamácií.

- práca na hlavný pracovný pomer v stabilnej spoločnosti,
- kvalitné zaškolenie a zapracovanie,
- príjemné pracovné prostredie,
- firemné akcie,
- odmeňovanie adekvátne k odvedeným výsledkom.

Hľadáme spoľahlivú, vysoko zodpovednú a produktívnu osobu, ktorá dokáže rýchlo a efektívne komunikovať s dodávateľmi, má rada rutinu a stereotyp, neprekáža jej dennodenné sedenie na stoličke za monitorom počítača, zároveň dokáže rýchlo uvažovať, je presná a má logické a strategické myslenie.

Ponúkame stabilné miesto, kvalitné zaškolenie, možnosť osobného a odborného rastu v úspešnej firme. Ak si myslíte, že spĺňame Vaše predstavy, pošlite nám životopis, ktorý bude obsahovať aj Vaše dosiahnuté výsledky práce v predchádzajúcich zamestnaniach.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po posúdení ich žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

- technické vzdelanie výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť K.R.T. pekné kúpeľne patrí v oblasti svojho pôsobenia medzi lídrov na Slovensku a dynamicky rastie. Zaoberá sa distribúciou keramických obkladov, dlažieb a sanity v rámci celého Slovenska. Zastupuje viac ako 10 svetových značiek a prevádzkuje vlastné kúpeľňové štúdiá.
ID: 2425303  Dátum zverejnenia: 5.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: - dohodou