Projektový manažér

K.R.T. Banská Bystrica, s.r.o.

Miesto práce
Zvolenská cesta 30/B, Banská Bystrica, Banskobystrický kraj
Termín nástupu
ihneď, príp. dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí,
- vedenie obchodných jednaní,
- príprava kontaktu na uzavretie,
- priebežná starostlivosť o rozpracované projekty,
- zvládanie administratívy spojenej s rozpracovanými projektami,
- práca nie len v office ale aj v teréne - BB kraj.

- kvalitné zaškolenie v skúšobnej dobe,
- príjemné a motivujúce firemné prostredie,
- priebežné vzdelávanie a tréningy na zvýšenie kvalifikácie - produktové a obchodné.

Hľadáme skúseného a spoľahlivého obchodníka/obchodníčku, ktorý/ktorá vie nájsť obchodnú príležitosť, nezľakne sa jednania so zákazníkom, dokáže mať pod kontrolou súčasne viac rozpracovaných projektov a navyše za pomoci asistentky dokáže zvládnuť príslušnú administratívu.

Ak sa nebojíte prekážok, máte rád/rada ľudí a príjemné vystupovanie je vašou silnou stránkou, čakáme práve na Vás! Ešte dnes zašlite výhradne e-mailom váš životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov na našu e-mailovú adresu.

S každým záujemcom, ktorý spĺňa základné podmienky, si dohodneme osobné stretnutie.

UPOZORNENIE: Zaslaním žiadosti o zamestnanie a životopisu, uchádzač vyjadruje súhlas spoločnosti K.R.T. Banská Bystrica s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle Zákona č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

- technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- bydlisko BB kraj,
- organizačné schopnosti a samostatnosť,
- technické myslenie a zručnosti,
- schopnosť efektívne zorganizovať svoj čas.

Spoločnosť K.R.T. Banská Bystrica s.r.o. je v oblasti pôsobenia lídrom v širšom regióne a dynamicky rastie v rámci Slovenska. Zaoberá sa predajom stavebného materiálu určeného pre interiéry stavieb - keramické obklady a dlažby, sanitárna keramika. Zastupuje viac ako 10 svetových značiek.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Družstevná 2221
031 01 Liptovský Mikuláš
ID: 3104935   Dátum zverejnenia: 16.6.2017