Projektový manažér

K.R.T. Banská Bystrica, s.r.o.

Zvolenská cesta 30/B, Banská Bystrica, Banskobystrický kraj, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď, príp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí,
- vedenie obchodných jednaní,
- príprava kontaktu na uzavretie,
- priebežná starostlivosť o rozpracované projekty,
- zvládanie administratívy spojenej s rozpracovanými projektami,
- práca nie len v office ale aj v teréne - BB kraj.

- kvalitné zaškolenie v skúšobnej dobe,
- príjemné a motivujúce firemné prostredie,
- priebežné vzdelávanie a tréningy na zvýšenie kvalifikácie - produktové a obchodné.

Hľadáme skúseného a spoľahlivého obchodníka/obchodníčku, ktorý/ktorá vie nájsť obchodnú príležitosť, nezľakne sa jednania so zákazníkom, dokáže mať pod kontrolou súčasne viac rozpracovaných projektov a navyše za pomoci asistentky dokáže zvládnuť príslušnú administratívu.

Ak sa nebojíte prekážok, máte rád/rada ľudí a príjemné vystupovanie je vašou silnou stránkou, čakáme práve na Vás! Ešte dnes zašlite výhradne e-mailom váš životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov na našu e-mailovú adresu.

S každým záujemcom, ktorý spĺňa základné podmienky, si dohodneme osobné stretnutie.

UPOZORNENIE: Zaslaním žiadosti o zamestnanie a životopisu, uchádzač vyjadruje súhlas spoločnosti K.R.T. Banská Bystrica s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle Zákona č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

- technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- bydlisko BB kraj,
- organizačné schopnosti a samostatnosť,
- technické myslenie a zručnosti,
- schopnosť efektívne zorganizovať svoj čas.

V K.R.T. tvoríme pekné kúpeľne už viac ako 28 rokov. S nami budete súčasťou tímu profesionálov, ktorí sledujú najnovšie trendy v oblasti obkladov, dlažieb, sanity a kúpeľní. Tiež budete pomáhať ľuďom s výberom toho najlepšieho pre ich krajšie bývanie.
Okrem troch vlastných kúpeľňových štúdií v Liptovskom Mikuláši, Banskej Bystrici a Brezne ponúkame tovar kúpeľňovým štúdiám po celom Slovensku s rýchlym a spoľahlivým dodaním. Sme hrdí na našu silnú prozákaznícku orientáciu pre všetkých, ktorí u nás hľadajú riešenia v oblasti interiéru, exteriéru, prípadne vodoinštalačných materiálov a kúrenia. Našim cieľom je prinášať kreatívne riešenia, ktoré prekonajú očakávania našich klientov.
Vďaka mnohým realizovaným projektom pre developerov rezidenčných a rekreačných nehnuteľností dokážeme vyriešiť tie najväčšie výzvy. A dokonalým poznaním tých najnovších trendov zas vieme vyhovieť aj najnáročnejším klientom v prémiovom kvalitatívnom segmente.
V našom tíme vždy uvítame inovatívnych komunikatívnych kolegov, s ktorými budeme tvoriť tie najkrajšie kúpeľne na Slovensku.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3104935  Dátum zverejnenia: 16.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou