Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Servisný a montážny pracovník

K-mont s.r.o.

Miesto práce
Pod hájom 10, Ľubotice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 001 - 1 300 EUR/mesiacmzda je závislá od výkonu a počtu reklamácii a od samostatnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servis a montáž automatických brán , elektrických pohonov a prislušenstva u zákaznikov . Montážny a servisný pracovník , montáž brán a pohonov do firiem a domov  . Servis brán garážových aj priemyselných .

Stabilná firma 27 rokov na trhu . Práca s novými technológiami automatizácie vstupov  .  Bonus za plnú dochádzku bez P , 7€ stravne , zaujímavá a rôznorodá práca , stále na inom mieste . Možnosť kariérného rastu . Práca v PO a KE kraji.

záujemci prosím zaslať životopis na email [email protected] .Vybraných uchádzačov pozveme na pohovor

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické , zámočníctvo , strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Požadujeme samostatnosť, zodpovednosť , aspoň minimálne elektro znalosti , vodičskú prax B  min 3 roky , manuálnu zručnosť , zváračský preukaz  ZE1 výhodou , elektrotech. vzdelanie  , práca je aj na lešeni max. do výšky 13m

Spoločnosť sa zaoberá predajom, montážou a servisom
automatických bránových systémov a automatických pohonov. Dodávka náhradných komponentov na brány .Dodávame Garážové brány, otvárače plotových brán, automatické dvere, priemyselné brány, vyrovnávacie mostíky a límce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3291932  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 001 EUR/mesiac