Zvárač CO2

K.M.O. Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Robotnícka 4347, Považská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
9 EUR/hod.+ dohoda v závislosti od praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zváranie a naváranie v ochrannej atmosfére taviacou elektródou CO2 v kusovej výrobe.

dochádzkový bonus, možnosť odborného rastu

Informácie o výberovom konaní

Životopis prosím poslať na e-mail: [email protected]
Kontaktovaní budú len vhodní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske

Počet rokov praxe

1

- vyučený v odbore
- nutná znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- zváračský preukaz
- skúsenosti s kusovou výrobou
- samostatnosť

Firma je zameraná na strojársku výrobu, kde sme schopní realizovať výrobky na zákazku podľa dodanej výkresovej dokumentácie a mechanickú montáž. Podieľame sa na výrobe stavebných skupín a podskupín strojných zariadení a výrobných liniek pre VW, Audi, Porsche, Daimler Chrysler, BMW, Ford, Opel atď. Naše výrobky sa ďalej používajú v špeciálnom strojárstve, pri výrobe prípravkov. V presnom strojárstve sme zastúpení výrobou základových platní a komponentov pre formy a nástroje.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1382069  Dátum zverejnenia: 11.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 9 EUR/hod.