Farmaceut

K&K Pharmacy I. s.r.o.

Bratislava-Petržalka, Podunajske Biskupice,Ruzinov.Zilina Hliny
Termín nástupu
01.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
od 1100 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hladáme do nášho tímu šikovného kolegu/kolegyňu, s chuťou pracovať v silnej zabehnutej lekárni. Sme tím mladých ľudí a dobrú vizitku lekárne sa snažíme vytvárať nielen zodpovednou prácou a odbornosťou. Priateľský prístup a ústretovosť je merítkom spokojnosti naších pacientov. Dobrá lekáreň bude dobrou, len s dobrými ľudmi.
Naše požiadavky na náplň práce sú štandardné - príjemné vystupovanie, odborná expedícia s dispenzačným minimom, administratívna činnosť, retaxácia, príprava IPL. U nás existuje deľba práce a môžete vyniknúť v tom, čo robíte najlepšie.
V súčastnosti hľadáme farmaceuta do lekárne v Petržalke, v Podunajských Biskupiciach, v Ružinove, v Dubravke a jedného farmaceuta aj do Žiliny.

Do práce sa budete tešiť
S platom budete spokojní
Podporíme Váše vzdálavanie
Máte u nás možnosť profesného rastu
Preplácame nadčasy
Môžete pomocť vo svojom voľnom čase našej druhej lekárni - možnosť premanentného privyrobenia
Práca na zmeny
Motivačné teambuildingy
Príjemné vedúce
Priateľský kolektív

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme otvorení aj absolventom, máme trpezlivosť a všetko Vás spoločnými silami naučíme a budete za krátky čas stopercentný článok nášho tímu.

verejná lekáreň

Panenská 18
81103 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: PharmDr. Lenka Drapáčová
Tel.: 0918061345
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2154747   Dátum zverejnenia: 27.11.2016