Vedúci pobočky - KJG Nitra

KJG a. s.

Miesto práce
Cabajská 23, Nitra, okres Nitra
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Špecifikované na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
- riadenie a koordinovanie obchodných aktivít s cieľom efektívneho predaja klampiarskych produktov a služieb
- návštevy a starostlivosť o registrovaných zákazníkov v regióne a získavanie nových zákazníkov
- reprezentácia spoločnosti na jednaniach s obchodnými partnermi
- prezentácia noviniek, akcií a služieb v regióne
- analýza trhu, konkurencie a rozvoj príležitostí, navrhovanie marketingových aktivít zameraných na podporu predaja
- vykonávanie riadnej a priebežnej inventarizácie zásob
- vypracovávanie pravidelných reportov a analýz predaja
- prijímanie sťažností od zákazníkov, riešenie a vybavovanie reklamácií v súlade s platnou legislatívou a internými predpismi
- organizovanie pracovných, administratívnych činností prevádzky
- vedenie, motivovanie a hodnotenie pracovníkov, kontrola v oblasti bezpečnosti práce a zaškoľovanie novoprijatých pracovníkov

- zázemie stabilnej európskej firmy
- nadštandardné pracovné prostredie
- séria odborných školení
- vynikajúce platové ohodnotenie

Ak sa chcete zaradiť do nášho kolektívu a spĺňate požiadavky uvedené v inzeráte, využite túto príležitosť a neváhajte svoju žiadosť spolu s profesným životopisom zaslať prostredníctvom portálu Profesie po kliknutí na odkaz „Poslať životopis“

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebné, technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- podmienkou je predchádzajúca prax minimálne 3 roky v oblasti predaja/obchodu, výhodou je orientácia v stavebníctve a skúsenosti s riadením väčšieho kolektívu
- prozákaznícky prístup s cieľom odborného poradenstva
- logicky analyzovať vzniknuté situácie a navrhovať riešenia
- obchodné a komunikačné zručnosti na vysokej úrovni
- schopnosť sústrediť sa na detaily
- reprezentatívne vystupovanie
- organizačné schopnosti

Spoločnosť KJG a.s. patrí medzi lídrov vo výrobe odkvapového systému a strešnej krytiny na Slovensku a v Čechách.
Firma spracúva suroviny ako pozinkovaný plech, pozinkovaný plech lakovaný, hliníkový plech, hliníkový plech lakovaný, titánzinkový plech, medený plech i nerezový plech.
Viac informácií o nás nájdete na www.kjg.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2243878  Dátum zverejnenia: 5.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Špecifikované na osobnom pohovore