Vodič VZV - K&J&G a.s. Čachtice

KJG a. s.

KJG B, Malinovského 800, Čachtice - 7 km od Nového Mesta nad Váhom, okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
Ihneď alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Špecifikované na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Doplňte náš tím mnohých spokojných zamestnancov, ktorí už pre našu spoločnost pracujú!

Z dôvodu rozširovania výrobných prevádzok hľadáme zodpovedných a samostatných pracovníkov so skúsenosťami s obsluhou a údržbou výrobných liniek na centrálu v Čachticiach.

Staňte sa aj Vy súčasťou výroby renomovaných klampiarskych výrobkov.

Náplň práce:
Obsluha vysokozdvižných, paletových, vychystávacích a systémových vozíkov, retrakov, žeriavu a pod.
Vykládka a nakládka tovaru na základe nakládkových listov ,avíz a objednávok.
Vychystávanie a zásobovanie výroby hutným,spojovacích a baliacim materiálom na základe požiadavok výroby.
Zhotovovanie a úprava paliet manipulačnou technikou
Označovanie a balenie paliet, hotových výrobkov podľa vopred stanovených baliacich predpisov

- pracovná doba: ranná/poobedná zmena (striedavo – týž. cyklus)

- ubytovanie a dopravu spoločnosť K&J&G a.s. neposkytuje

- možnosť stabilnej a dlhodobej práce v úspešnej slovenskej firme
- práca v čistom a modernom prostredí
- zázemie perspektívnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti
- profesijné zaškolenie na danú pozíciu
- práca v príjemnom kolektíve
- nadpriemerné platové ohodnotenie s pravidelným mesačným príjmom na účet

Ak sa chcete zaradiť do nášho kolektívu a spĺňate požiadavky uvedené v inzeráte, využite túto príležitosť a neváhajte svoju žiadosť spolu s profesným životopisom zaslať na kontakty uvedené nižšie:
- poštou: K&J&G a.s., Družstevná 746, 916 21 Čachtice
- emailom: [email protected]
- prostredníctvom portálu Profesie po kliknutí na odkaz „Poslať životopis“

V životopise resp. žiadosti uvádzajte pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzate.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Vážený pán/ vážená pani,

ďakujeme Vám za prejavený záujem o zamestnanie v našej spoločnosti a za zaslanie Vášho profesného životopisu.

Postup spoločnosti K&J&G a.s. pri výbere uchádzačov je nasledovný:
1. každý obdržaný životopis bude dôkladne posúdený personálnym konzultantom. Za účelom doplnenia chýbajúcich informácií Vás môžeme kontaktovať,
2. v priebehu uverejnenia inzercie dostanú uchádzači, ktorí nespĺňajú požiadavky na danú pracovnú pozíciu, písomné vyjadrenie o uprednostnení iného uchádzača na pracovný pohovor,
3. uchádzači spĺňajúci požiadavky na dané pracovné miesto budú telefonicky kontaktovaní a pozvaní na pracovný pohovor.

Dokumenty zasielajte vo formáte .doc (Word) alebo . pdf

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebný, strojársky, elektrotechnický

Prax na pozícii/v oblasti

vodič VZV

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- záujem o dlhodobý pracovný pomer
- ochota pracovať na dve zmeny
- oprávnenie a prax s mostovým žeriavom vítaná
- zmysel pre tímovú prácu
- manuálna zručnosť
- fyzická zdatnosť
- dôslednosť a presnosť
- samostatnosť a spoľahlivosť
- trestná bezúhonnosť

Spoločnosť KJG a.s. patrí medzi lídrov vo výrobe odkvapového systému a strešnej krytiny na Slovensku a v Čechách.
Firma spracúva suroviny ako pozinkovaný plech, pozinkovaný plech lakovaný, hliníkový plech, hliníkový plech lakovaný, titánzinkový plech, medený plech i nerezový plech.
Viac informácií o nás nájdete na www.kjg.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2086567  Dátum zverejnenia: 17.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Špecifikované na osobnom pohovore