Vodič/skladník sk. "C" - Veľkosklad KJG Čachtice (predajňa)

KJG a. s.

Družstevná 746, Čachtice - 7 km od Nového Mesta nad Váhom, okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
Ihneď alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Špecifikované na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Doplňte náš tím mnohých spokojných zamestnancov, ktorí už pre našu spoločnost pracujú!

Do veľkoskladu KJG v Čachticiach hľadáme spoľahlivého, samostatného a zodpovedného vodiča - skladníka.

Náplň práce:
- denné rozvozy (tuzemsko a príležitostne zahraničie - CZ, AT) tovaru zo skladu k zákazníkom nákladnými vozidlami - vod. oprávnenie sk. C nutné!!!
- samostatné vychystanie a naloženie tovaru na nákladné vozidlo s VZV
- zodpovedá za bezpečné naloženie, prepravu a vyloženie tovaru
- zodpovedá za dobrý technický stav vozidla, povinnosť hlásiť prípadné poruchy svojmu nadriadenému
- výpomoc v sklade – vychystávanie tovaru pre zákazníka, manipulácia s tovarom
- práca s vysokozdvižným vozíkom
- pracovná doba: ranná zmena

Ubytovanie spoločnosť K&J&G a. s. neposkytuje

- možnosť stabilnej a dlhodobej práce v úspešnej slovenskej spoločnosti
- zázemie perspektívnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti
- profesijné zaškolenie na danú pozíciu
- práca v príjemnom kolektíve
- nadpriemerné platové ohodnotenie s pravidelným mesačným príjmom na účet

Ak sa chcete zaradiť do nášho kolektívu, využite túto príležitosť a neváhajte svoju žiadosť s profesijným životopisom zaslať e-mailom na [email protected], prípadne poštou na adresu:
K&J&G a. s., Družstevná 746, 916 21 Čachtice.
Zároveň uveďte súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v databáze uchádzačov o zamestnanie v spoločnosti K&J&G a. s.
Výberové konanie s vybratými uchádzačmi sa uskutoční na centrále v Čachticiach, Malinovského 800.

Vážený (-á) pán (i),

ďakujeme Vám za prejavený záujem o pracovné uplatnenie v našej spoločnosti a zaslanie Vášho profesijného životopisu.

Postup spoločnosti K&J&G a. s. po obdŕžaní Vašej žiadosti na ponúkanú pracovnú pozíciu je nasledovný:
1. každý obdržaný životopis bude dôkladne posúdený personálnym konzultantom. Za účelom doplnenia chýbajúcich informácií Vás môžeme kontaktovať. V prípade nespĺňania požiadaviek na danú pracovnú pozíciu dostanete od nás do 30 dní vyrozumenie o neprijatí,
2. ak Vás vyberieme na základe prvého vstupného výberu do užšieho kola - dostanete do 30 dní na Vašu uvedenú e-mailovú, prípadne, poštovú adresu oznámenie o zaradení do užšieho kola,
3. v prípade ak budete z užšieho kola vybratá-ý budeme Vás kontaktovať prostredníctvom Vašich kontaktných údajov uvedených v žiadosti za účelom pozvania na pracovný pohovor,
4. v prípade ak nebudete z užšieho kola vybratá-ý na pracovný pohovor dostanete na Vašu uvedenú e-mailovú, prípadne, poštovú adresu oznámenie o neprijatí na ponúkanú pracovnú pozíciu.

Dokumenty zasielajte vo formáte .doc alebo .pdf

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C

Prax na pozícii/v oblasti

vodič na vozidlách nad 3,5t - C

Počet rokov praxe

3

- záujem o dlhodobý pracovný pomer
- dobré orientačné schopnosti
- príjemné vystupovanie, schopnosť komunikácie so zákazníkom
- vysoké pracovné nasadenie
- dôslednosť a presnosť
- fyzická zdatnosť
- trestná bezúhonnosť

Požiadavky na vodiča – doklady na prevádzku nákladných automobilov:
- kvalifikačná karta vodiča - podmienkou (platné osvedčenie vyžadujeme uviesť v životopise !!!!)
- tachografová karta vodiča
- doklad o zdravotnej spôsobilosti vodiča
- doklad o psychickej spôsobilosti vodiča
- preukaz o absolvovaní školenia vodiča
- čistý výpis z registra trestov
- najazdených min. 50 000 km alebo 2-3 roky
- VZV, skladník - výhodou

Spoločnosť KJG a.s. patrí medzi lídrov vo výrobe odkvapového systému a strešnej krytiny na Slovensku a v Čechách.
Firma spracúva suroviny ako pozinkovaný plech, pozinkovaný plech lakovaný, hliníkový plech, hliníkový plech lakovaný, titánzinkový plech, medený plech i nerezový plech.
Viac informácií o nás nájdete na www.kjg.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2038198  Dátum zverejnenia: 5.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Špecifikované na osobnom pohovore