Skladník - KJG Bratislava

KJG a. s.

Miesto práce
Technická 7, 821 04 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Špecifikované na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Doplňte náš tím mnohých spokojných zamestnancov, ktorí už pre našu spoločnost pracujú!

Z dôvodu rozširovania skladových priestorov hľadáme do zrekonštruovaného moderného skladu spoľahlivého, samostatného a zodpovedného skladníka na prevádzku v Bratislave

Náplň práce:
- samostatné vychystávanie tovaru pre zákazníka
- vykládka a nakládka tovaru
- zaskladnenie tovaru na miesto podľa komodity a druhu
- práca s vysokozdvižným vozíkom
- pracovná doba: ranná zmena

- ubytovanie spoločnosť K&J&G a. s. neposkytuje

- možnosť stabilnej a dlhodobej práce v úspešnej slovenskej spoločnosti
- práca v čistom a modernom prostredí
- zázemie perspektívnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti
- profesijné zaškolenie na danú pozíciu
- práca v príjemnom kolektíve
- nadpriemerné platové ohodnotenie s pravidelným mesačným príjmom na účet

Medzi hlavné benefity spoločnosti patria:
- 13. plat – 6.mesiac
- 14. plat – 11.mesiac

Ak sa chcete zaradiť do nášho kolektívu, využite túto príležitosť a neváhajte svoju žiadosť s profesijným životopisom zaslať e-mailom na [email protected], prípadne poštou na adresu:
K&J&G a. s., Družstevná 746, 916 21 Čachtice.
Zároveň uveďte súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v databáze uchádzačov o zamestnanie v spoločnosti K&J&G a. s.
Výberové konanie s vybratými uchádzačmi sa uskutoční na pobočke v Bratislave, Technická 7.

Vážený (-á) pán (i),

ďakujeme Vám za prejavený záujem o pracovné uplatnenie v našej spoločnosti a zaslanie Vášho profesijného životopisu.

Postup spoločnosti K&J&G a. s. po obdŕžaní Vašej žiadosti na ponúkanú pracovnú pozíciu je nasledovný:
1. každý obdržaný životopis bude dôkladne posúdený personálnym konzultantom. Za účelom doplnenia chýbajúcich informácií Vás môžeme kontaktovať. V prípade nespĺňania požiadaviek na danú pracovnú pozíciu dostanete od nás do 30 dní vyrozumenie o neprijatí,
2. ak Vás vyberieme na základe prvého vstupného výberu do užšieho kola - dostanete do 30 dní na Vašu uvedenú e-mailovú, prípadne, poštovú adresu oznámenie o zaradení do užšieho kola,
3. v prípade ak budete z užšieho kola vybratá-ý budeme Vás kontaktovať prostredníctvom Vašich kontaktných údajov uvedených v žiadosti za účelom pozvania na pracovný pohovor,
4. v prípade ak nebudete z užšieho kola vybratá-ý na pracovný pohovor dostanete na Vašu uvedenú e-mailovú, prípadne, poštovú adresu oznámenie o neprijatí na ponúkanú pracovnú pozíciu.

Dokumenty zasielajte vo formáte .doc alebo .pdf

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické,stavebné,strojárske

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

VZV, skladník - vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- záujem o dlhodobý pracovný pomer
- komunikatívnosť, príjemné vystupovanie
- fyzická zdatnosť
- dôslednosť a presnosť
- manuálna zručnosť
- trestná bezúhonnosť

Spoločnosť KJG a.s. patrí medzi lídrov vo výrobe odkvapového systému a strešnej krytiny na Slovensku a v Čechách.
Firma spracúva suroviny ako pozinkovaný plech, pozinkovaný plech lakovaný, hliníkový plech, hliníkový plech lakovaný, titánzinkový plech, medený plech i nerezový plech.
Viac informácií o nás nájdete na www.kjg.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1813279  Dátum zverejnenia: 25.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Špecifikované na osobnom pohovore