Účtovníčka / -ník

GRANDEN s.r.o.

Miesto práce
Kalinčiakova 31, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
fixný plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie komplexného podvojného účtovníctva viacerých spoločností vrátane priznania k dani z príjmov právnických osôb;
- kontrola a vypracovanie mesačného priznania DPH a kontrolných výkazov;
- príprava a účtovanie dodavateľských a odberateľských faktúr;
- kontrola formálnych náležitostí účtovných dokladov;
- vedenie evidencie majetku;
- ostatné administratívne a uzávierkové práce, spracovanie reportov pre potreby konateľov;
- spracovanie platieb;
- účtovanie bankových výpisov, pokladnice;
- komunikácia s poisťovňami a úradmi;
- a iné činnosti vyplývajúce z pozície.

- Hľadáme nového kolegu, kolegyňu do mladého dynamického kolektívu, predovšetkým s chuťou pracovať.
- Možnosť ďalšieho profesionálneho a osobného rastu
- Zaujímavé mzdové ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické je výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Prax v účtovníctve výhodou
- Prirodzený zmysel pre systematickosť a poriadok
- Zodpovednosť, disciplinovanosť, logické myslenie
- Komunikatívnosť, chuť sa vzdelávať
- Pozitívne myslenie – optimizmus

Už 20 rokov stojíme na strane firiem, podnikateľov a fyzických osôb a na poistnom trhu hľadáme pre nich tie najlepšie poistné produkty a riešenia. Poslaním GRANDEN je poznať všetky špecifické riziká klientov a dokázať ich poistiť. Spolupracujeme so všetkými slovenskými poisťovňami a klientom poskytujeme nadštandardnú starostlivosť. Klientom zabezpečujeme analýzu poistných rizík, poradenstvo, správu a prehodnocovanie poistných zmlúv, no predovšetkým stojíme na ich strane pri vzniku poistnej udalosti a jej následnej likvidácii.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1719162  Dátum zverejnenia: 10.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fixný plat