IT servisný technik

K_CORP s.r.o.

Radlinského 20,05201 Spišská Nová Ves, Prešovský kraj, Poprad, Košický kraj, Košice
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- diagnostika a odstraňovanie porúch HW a SW, porúch serverov, sieťovej komunikácie
- vykonávanie servisných zásahov u zákazníkov
- analýza a riešenie technických problémov v rámci nastavených systémov a stanovených postupov
- telefonická a e-mail podpora zákazníkov, konzultácie so zákazníkom
- technická podpora užívateľov v rámci organizácie

- práca v priateľskej a férovej firme
- možnosť účasti na rôznych zaujímavých projektoch
- príležitosť učiť sa, rásť a realizovať sa
- odbornosť, skúsenosť a otvorenosť
- účasť na firemných akciách

V prípade záujmu zašlite svoj životopis na uvedenú mailovú adresu. Bližšie informácie budú poskytnuté na osobnom pohovore.Termín pohovoru oznámime mailom alebo telefonicky, po výbere vhodných kandidátov na základe životopisov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti s opravou počítačov, operačných systémov Windows,
- skúsenosti s inštaláciou štruktúrovanej kabeláže,
- vodičský preukaz B,
- komunikatívnosť

Spoločnosť K_CORP je poskytovateľom komplexných IT služieb s viac ako 15 ročnými skúsenosťami. Má významné postavenie na trhu IT v oblasti východného Slovenska . Hlavným zameraním firmy je navrhovanie IT riešení, outsourcing IT služieb a technológií na rôznych úrovniach, tvorba web stránok a vyvíjanie softvéru podľa potrieb našich klientov za účelom zefektívnenia a sprehľadnenia ich práce. Vážime si našich klientov a ich spokojnosť nás posúva stále ďalej.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Radlinského 20
052 01 Spišská Nová Ves
ID: 1865254   Dátum zverejnenia: 14.10.2016